SisterHooD

Hmm sorması ayıptır eşinin memleketi ne ?
Sen ne istiyorsan onu yap kesinlikle.
Seni böyle kabul etmek zorundalar.
Sen yine arada git hizmetini et ama kalma ewine dön mecbur değilsin.
Daha çok yeni evliliğin.
Ve ayrıca sana sürekli karışıyorsa da duruşundan hiç bir zaman vazgeçme.
O adam seni böyle sevdi işine gelirse, gelmiyorsa kendisi bilir kapı oda.
Çocuk sakın yapma iyi korun.

vallaa düğün gününe kadar şaka yapıyorlar sandım ama gerçekten almamışlar
Alla alla :)
Peki eşin takılıp takılmayacağını bilmiyor muydu ?

Bende yengeçim ama zerre özelliğini taşımıyorum türünün son örneği yengeçsem demek:))aynen yengeç erkeği aldatılıp bi de fazla inatlaşılmadığı sürece iyidir.biraz pasaklı ve dağınık oluşunu saymazsak tabi

evet borç var takamayız alamayız diyip durdu bende hep yok canım saçmalama setsiz olur mu filan diyordum . utanırlar diye düşündüm yani akıl var mantık var dedim ama nerdeee

Bde 2 ay yani,bide gelinlik yapacaksın,kocam bana böylebir teklifle gelecek varya ...

Bayoldımmm süper bunlar..

Sen değiştirmedin yani farklı kıyafet öyle mi...
Ay ben yapmıştım ya, şimdi ki aklım olsa yapmam o parayla gezerdim

1 tane normal elbise alıp onu giydim,çıkardım gelinliğimi giydim onu çıkardım elbisemi giydim

Süper yaaaaa..

Aşkım hizmet ettirmek için çağırıyorlar zaten babaanneyi memleketi Siirt

H HarleyyQuinn evliliğin çok yeni yoluna girer umarım herşey.benim kv de de her gittiğimizde kalmamızı bekliyordu aynı şehirde olmamıza rağmen ama şimdi avucunu yalıyor

evet borç var takamayız alamayız diyip durdu bende hep yok canım saçmalama setsiz olur mu filan diyordum . utanırlar diye düşündüm yani akıl var mantık var dedim ama nerdeee
Valla şaşırdımmm

O ne gıııı öyle

Aşkım hizmet ettirmek için çağırıyorlar zaten babaanneyi memleketi Siirt
Siirt mi
Hayır hizmet etmende bir sakınca yok.
Ama kalmak nedir.
Hizmetini saygını hürmetini yaparsın ewine gidersin.
Hergün olmaz ama bu anlatmak istediğim bu.
Senin de bir ewin war düzenin war.
Sen çizginden vazgeçme.

Anam bende 3,5aylıık evliiyim, sen bendende tazeesin.

Oha bee o ne öle 2zay gidip gelinlik yapçan hee, sana bişi diim mi mutluluğun sırrı kocana farklı onlara farkolı ol yok yapamam edemem deme. Kocana he şölemi he bölemi de, onlara da gelince yüz verme

bende ailem de çok şaşırdık hala yüzlerine vururum bir tane geline bir set bile takamamış insanlarsınız diye

Sonuna kadar katılıyorum söylediklerine

çeyiz değil bohçada aldığı kıyafetleri aldığı kolyeyi yüzüğü filan . zamanında gösteriş için almış yapmuş işte demek ki

Ne kadar ayıp yaniii..

Offd bak abla bıktım valla bıktım

Tam zopalık seninkiler..

Benim düğümüm burada oldu,ailem başka yerdeydi gelemeyenler içim gelinliği giyniştim yani ..

H HarleyyQuinn evliliğin çok yeni yoluna girer umarım herşey.benim kv de de her gittiğimizde kalmamızı bekliyordu aynı şehirde olmamıza rağmen ama şimdi avucunu yalıyor

Her gün her gün gitmem zaten benim düzenim derslerim evim var haftada 1 giderim çok bile onlara
Zaten eşimin babası kardeşi akşama kadar dükkanda eşimin yanında bide gece yanlarında yatırtacak pislikler

çeyiz değil bohçada aldığı kıyafetleri aldığı kolyeyi yüzüğü filan . zamanında gösteriş için almış yapmuş işte demek ki
valla ben olsam yeri geldimi bozarım , aa annemde bana ne güzel şeyler aldı ama sonra geri aldı vs.. şaka ile karışık kaktır gitsin valla bu zamanda bölesi yaranıo...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…