SisterHooD

Yani konsoloslukta nikah olduktan sonra eyfel kulesinde bol bol foto çekileceğizz inşallah
viannen_28.gif

Bu fikir ondan çıktı ve cok mutlu oldum hemşerim :KK36:
Pariste nikah yakın arkadaşlarımız olur yanımızda, sonrasında da aile yakınlarına nikah yemeği istanbulda da oldu bitti işte. :KK66:
Düğün dernek istemiyoruz.
:KK53: kız güzelim ülken varken napçan elin gavur memleketini:sopa:

Bizde gelin demek şeref demek.
Yani gelinler bizim şerefimizdir.
Zevklen takarız takılarımızı gelinlerimize.
AMa herkes bizim gibi olamıyor işte HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir

Durumu yoksa anlarım, ama durumu olupta yapmayanları asla anlamış değilim.
Allah'a havale et sen onları.
Ha bu arada sen boşanmak mı istiyorsun bana soru sordun cevapladım ama sonrasını getirmedin canım.
2 aylık evliyim ben daha ama gerçekten eşim sevgilimin ve evlilik döneminde çok değişti. Benim herşeyimi sorun ediyor sorun edilmeyecek şeyler mesela kafamın açıklığı iyi de ben evlenmeden önce de açık bir kadındım.
Elmayı armutu ayıramıyor.
Bıktım İnan bıktım usandım.
Babaannesi geliyormuş bu ay anneciğinin yanına 2 ay kalacakmış bana diyor 2 ay annemin yanına gidersin gelinlik yaparsın. Babaannesi gelin olduğunu görecekmiş o evde babaannesinin gelme sebebi de benim gelinliğimi ölçüp biçecek.
Zaten açıktan okuyorum sertifika almak için uğraşıyorum 2 kursa birden gidiyorum. Ev işi yemek şöyle böyle. Beni evlerine istediği kadar sokamadılar. Evimi otel gibi kullandırtmak istediler. Ben yapmadım istediklerini eşim de yapmadı çok şükür bu konuda arkamda durdu şimdi daha büyük birini çağırıp söz geçirtmeye çalışıyorlar

X