SisterHooD

Anam bende 3,5aylıık evliiyim, sen bendende tazeesin.

:KK57::KK57::KK57:Oha bee o ne öle 2zay gidip gelinlik yapçan hee, sana bişi diim mi mutluluğun sırrı kocana farklı onlara farkolı ol yok yapamam edemem deme. Kocana he şölemi he bölemi de, onlara da gelince yüz verme:KK20:
Öyle aşkım şeytan görsün yüzlerini zaten

Her gün her gün gitmem zaten benim düzenim derslerim evim var haftada 1 giderim çok bile onlara
Zaten eşimin babası kardeşi akşama kadar dükkanda eşimin yanında bide gece yanlarında yatırtacak pislikler
Taviz verme eşinle kötü olma ama diğerlerine de çok yüz verme bence

:sinirli::sinirli::sinirli: valla ben olsam yeri geldimi bozarım , aa annemde bana ne güzel şeyler aldı ama sonra geri aldı vs.. şaka ile karışık kaktır gitsin valla bu zamanda bölesi yaranıo... :sopa:
Yaşın kaç bilmiyorum evliliğinde çok yeni ama valla çözmüşsün olayı öyle yapıyorum şimdi şakayla karışık herşeyi diyorum gık diyemiyorlar

bende ailem de çok şaşırdık hala yüzlerine vururum bir tane geline bir set bile takamamış insanlarsınız diye :işsiz:
Aferin kızz konuşşşşş susma..
1 tane oğulları var dimi ?

Ne kadar ayıp yaniii..

Tam zopalık seninkiler..

Benim düğümüm burada oldu,ailem başka yerdeydi gelemeyenler içim gelinliği giyniştim yani ..
Anladım hemşerim
smilie_girl_248-gif.1318672

Her gün her gün gitmem zaten benim düzenim derslerim evim var haftada 1 giderim çok bile onlara
Zaten eşimin babası kardeşi akşama kadar dükkanda eşimin yanında bide gece yanlarında yatırtacak pislikler
Neden evlendin sen bu adamla ?
Çok mu sevdin ?
Gözünü bu kadar kör mü etti sevgisi ilgisi aşkı?
Ya da basiretin bağlandı :olamaz:

Anladım hemşerim

Çok mu sevdin ?
Kız sevgiliyken çok iyiydi evlenince yabani oldu seviyordum valla çok seviyordu o da ama evlenince

Sonuna kadar katılıyorum söylediklerine
Eşinle ters düştün mü yanında durmuo , azcık naz cilve yapçan. Benim kv.de pimpirikli gelio gidio toz gösterdi böle bişiler bakarken falan heheheh tozlanmış dio :63: sanane benim evin tozundan ki ben zaten titizim , sabah siliorum akşam toz içinde halı yeni ya heryeri tüy içinde bırakıo. Benim eşimde titiz dedim bu eşimi dolduruverir bilmez etmez. İşten gliom yemek ypıom ay öldüm bittim cart curt temizlik yapmaya kalksam bile hemen eşimde yardım edio :KK53::KK53::KK53: huyunu suyunu öğrendinmi kullancan gerekirse , acırsan acıncak hale düşüon

Anladım hemşerim

Çok mu sevdin ?
bir kardeşi daha var ama o küçük daha . aklıma geldikçe takı altın konuları sinir oluyorum

Yaşın kaç bilmiyorum evliliğinde çok yeni ama valla çözmüşsün olayı öyle yapıyorum şimdi şakayla karışık herşeyi diyorum gık diyemiyorlar
:KK53::KK53::KK53: tecrübe edindim ya 26 yaşındayım , dha önce nişanlılık geçirdimö toydum kv neler neler etmedi hiç ses etmediydim ama şimdi ders çıkardım valla :KK59: ezdirmem kendimi :sinirli::sinirli: isterse gelin fena desinler , daha önce hep alttan alırdım bi kere çok iyi gelinimiz var diyen olmadı , ondan takmıom artık isterse kötü desinler, isterse çirkef :KK8:

Eşinle ters düştün mü yanında durmuo , azcık naz cilve yapçan. Benim kv.de pimpirikli gelio gidio toz gösterdi böle bişiler bakarken falan heheheh tozlanmış dio :63: sanane benim evin tozundan ki ben zaten titizim , sabah siliorum akşam toz içinde halı yeni ya heryeri tüy içinde bırakıo. Benim eşimde titiz dedim bu eşimi dolduruverir bilmez etmez. İşten gliom yemek ypıom ay öldüm bittim cart curt temizlik yapmaya kalksam bile hemen eşimde yardım edio :KK53::KK53::KK53: huyunu suyunu öğrendinmi kullancan gerekirse , acırsan acıncak hale düşüon
Edicekler tabi.temizlik bizim her tarafı boklamak onların görevi sanki.sorması ayıp kv çok mu temizde sana laf söyleme haddini kendinde görüyo.böylelerine sinir oluyorum ya

:KK53::KK53::KK53: tecrübe edindim ya 26 yaşındayım , dha önce nişanlılık geçirdimö toydum kv neler neler etmedi hiç ses etmediydim ama şimdi ders çıkardım valla :KK59: ezdirmem kendimi :sinirli::sinirli: isterse gelin fena desinler , daha önce hep alttan alırdım bi kere çok iyi gelinimiz var diyen olmadı , ondan takmıom artık isterse kötü desinler, isterse çirkef :KK8:
Demezler kötü filan şakayla karışık 90dan golü attın mı hem kötü olmazsın hemde sınırlarını bilirler:)

X