SisterHooD

kız güzelim ülken varken napçan elin gavur memleketini

2 aylık evliyim ben daha ama gerçekten eşim sevgilimin ve evlilik döneminde çok değişti. Benim herşeyimi sorun ediyor sorun edilmeyecek şeyler mesela kafamın açıklığı iyi de ben evlenmeden önce de açık bir kadındım.
Elmayı armutu ayıramıyor.
Bıktım İnan bıktım usandım.
Babaannesi geliyormuş bu ay anneciğinin yanına 2 ay kalacakmış bana diyor 2 ay annemin yanına gidersin gelinlik yaparsın. Babaannesi gelin olduğunu görecekmiş o evde babaannesinin gelme sebebi de benim gelinliğimi ölçüp biçecek.
Zaten açıktan okuyorum sertifika almak için uğraşıyorum 2 kursa birden gidiyorum. Ev işi yemek şöyle böyle. Beni evlerine istediği kadar sokamadılar. Evimi otel gibi kullandırtmak istediler. Ben yapmadım istediklerini eşim de yapmadı çok şükür bu konuda arkamda durdu şimdi daha büyük birini çağırıp söz geçirtmeye çalışıyorlar

Gözüm de yok Zaten evime bir çatal iğne koymadılar bana yolladıkları o başkasının çeyizinden kalma çorabı patiği tülbenti de hep attım çöpe iç çamaşırlarını bile kullanmıyorum
bana yaptı da ne oldu geri istedi sonra hepsini amann günahı boynuna

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…