Sisli memorial/ acibadem maslak

kalitesiz yumurta için beslenmene dikkat edersen kalitesini arttırman mümkün olabilir. Ben öyle yaptım. Organik yumurta tavuk, glütensiz beslenme ve eksik vitamin değerlerine baktır. eksiğin varsa takviye edebilirsin. ben bunları doktor tavsiyesi olmadan yaptım. Takviyeler konusunda dikkatli olmak gerek. bende polikistik over var. yumurta kalitesizliği.
Teşekkür ederim tavsiyeniz için. Diyetisyen eşliğinde yumurta kalitesi arttırmaya yönelik beslenme programını uyguluyorum şuan umarım faydalı olur. Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin bebeğinizi inşallah.

Allah sağlıklı doğum nasip etsin inşallah. Bir şey sorabilir miyim. gebelik takibini hangi hastane ve doktorda yapıyorsunuz
Yurtdisinda yasadigimiz icin Turkiye'de bir takip yaptirmadik. Ama eger Istanbul'daysaniz perinatoloji icin Cihangir Yilanlioglu ve Recep Has en iyi doktorlar bildigim kadari ile. Ancak normal takip ve dogum hakkinda bir bilgim yok.

Teşekkür ederim tavsiyeniz için. Diyetisyen eşliğinde yumurta kalitesi arttırmaya yönelik beslenme programını uyguluyorum şuan umarım faydalı olur. Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin bebeğinizi inşallah.
Hangi diyetisyenden destek alıyosunuz memnun musunuz

Hangi diyetisyenden destek alıyosunuz memnun musunuz
Ankara'da tedavi gördüğüm Dr.Buğra Adil Buyrukçu kliniği bünyesinde bir diyetisyen.. Memnunum.Tedavi sırasında normal yolla hamile kalmıştım ama 7.haftada kalp atışı durduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım.Ki tüp bebek merkezleri Donasyona yönlendirmişlerdi.Tüp bebek bi daha denemenizi önermem demişlerdi. Şuan tekrar başladım tedaviye hayırlısı inşallah.

Ankara'da tedavi gördüğüm Dr.Buğra Adil Buyrukçu kliniği bünyesinde bir diyetisyen.. Memnunum.Tedavi sırasında normal yolla hamile kalmıştım ama 7.haftada kalp atışı durduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım.Ki tüp bebek merkezleri Donasyona yönlendirmişlerdi.Tüp bebek bi daha denemenizi önermem demişlerdi. Şuan tekrar başladım tedaviye hayırlısı inşallah.
Hayırlı güzel sonuçlar alın inşallah🤲🏻

X