şişkinlik ve bulantı.. deneyimli arkadaşlar yardımınızı bekliyorum

beklenen adet günün ne zaman canım.. umarım belirtiler gebeliğe işarettir desene pazartesi ikimizde öğreneceğiz sonucu.. hayırlısı olsun inşallah..

benim 30 mayıs ta olmam gerekiyordu... inşallah canım inşallah... herkeslere inşallah..

Son düzenleme:

Benim kasık ağrılarım olmuştu. Ama beni şüphelendiren regl olacak gibi ağrı olup reglin gelmemesiydi...
İnşallah hamilesindir canım

iyi bekliyorsun wallahii adetin geçeli bayaa olmus ben olsam sımdıye kac kere yaptırdıydım kan tesıtını :))

mecburiyetten bekliyorum.. görev itibariyle hiç bi yere çıkamıyorum.. bi dağ köyünde öğretmenim ilçeye inmak biraz sorunlu oluyor...

ftmkrks umarım pazartesi dilediğin sonucu alırsın lütfen bizimle de paylaş. canım nerede öğretmensin? doğu ili mi?

çok güzel ve açıklayıcı bir cevap gerçekten çok teşekkür ederim ilginize oldukça mantıklı. daha önce gebeliği hissedip test yapmıştım devamı kimyasal gebelik ve düşükle sonlandı. gecikmeyi beklemek lazım kesinlikle.

haber vermezmiyim ilk işim olur... sinop un bi dağ köyündeyim..
çok saygın bir mesleğin var, babam da ilk görevinde köy öğretmenliği yapmıştı çok güzel ama sanırım merkezden uzak olmanın sıkıntısını yaşıyorsun, kolay gelsin. oralarda da sizlere çok ihtiyaç var tabi.
benim bugün bağırsaklarım da bozuldu.. bulantı ve şişlik belki de bağırsak enfeksiyonu, paraziti öyle bişey olmuşumdur. Artık salı günü BAT a kadar tekrar başka bi doktora gitmeyeceğim. Acil bi enfeksiyon olsa 10 gün sürmezdi sanırım. toplu yerlerde gaz çıkarmaktan utanç duyuyorum ama malesef engel olamıyorum. şayet gebelik varsaa bugün muhtemel implantasyon günü. bir lekelenme filan da yok henüz..

düşüncelerin için çok teşekkür ederim... herşey öğrencilerimiz için ..bi şey merak ettim.. şu implantasyon gününü nasıl hesaplıyorsun...

düşüncelerin için çok teşekkür ederim... herşey öğrencilerimiz için ..bi şey merak ettim.. şu implantasyon gününü nasıl hesaplıyorsun...
bir internet sitesinden takvim takip ediyorum. ingilizce biliyorsan google a implantation calculator diye yazıp arama yaptırabilirsin. Ama sadece tahmini günü veriyor, o gün olacak diye bişey yok. sanırım babymed center gibi bi siteydi okuduğum.

ben pazartesiye kadar adet olmazsam tabii her sabah idrar testı de yapcam belkı sılık de olsa ıkıncı cızgı cıkar..3 tane test getırdım eczaneden :))

aaaaaaa bağırsaklarının bozulmasıda belirtibiliyorun değil mi :)

ben pazartesiye kadar adet olmazsam tabii her sabah idrar testı de yapcam belkı sılık de olsa ıkıncı cızgı cıkar..3 tane test getırdım eczaneden :))
salı diyorum ama dayanamayıp pazartesi ben de test alabilirim. sonuç aldığında ki umarım çıkar, bize de yaz mutlaka :82:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…