şişkinlik ve bulantı.. deneyimli arkadaşlar yardımınızı bekliyorum

:nazar:masaallah cnm ikinciymis acemi deiosin yanii ..digeri kac yasinda peki

23 aylık teyzesi benim bu isteyerek planlı olmadı daha oğlum çok küçük zaten evliliğimde de sorunlarım var ama istenmeyen bebek olmayacak seviniyorum hamileliğimi yaşayacağım doya doya ilkinde çok tecrübesizdim bişey anlamamıştım

canım benim düşüncem ikinci bir test daha yap şimdi bir daha bak yine mi silik çıkacak bence sen de hamilesin çok gecikmediği için silik çıkıyor hadi git bi yap da gel bakalım

yaptım yaptım bugün 2 tane yaptım ıkısıde aynı cıktı canım..bu benım ılk bebegım olacak 11 aylık evlıyız umarım bebişim tutunmustur bana hem de sımsıkı...

23 aylık teyzesi benim bu isteyerek planlı olmadı daha oğlum çok küçük zaten evliliğimde de sorunlarım var ama istenmeyen bebek olmayacak seviniyorum hamileliğimi yaşayacağım doya doya ilkinde çok tecrübesizdim bişey anlamamıştım
Ayyy ne sanslisin cnmm bu dogana kadr senin oglan 3e yaklscak tam zamani olmus planli olmasa daa..bnm ikinci bebegim olur mu blmmm cnm bnm yumurta rezervim azz hayrlisi olsunn..allahim senin yuvani da bu bebekle birlikte huzurla doldursun insaallah

yaptım yaptım bugün 2 tane yaptım ıkısıde aynı cıktı canım..bu benım ılk bebegım olacak 11 aylık evlıyız umarım bebişim tutunmustur bana hem de sımsıkı...

ya ikisi de öyleyse hamilesin kesin test bozuk falan olsa ilk çizgi de çıkmıyormuş tebrik ederim şimdiden:KK66:

Cnm ya hamilesindir ya deilsindir nie hayal kirkkigi olacak..belirsizlikten iyidirr..o zmn gsterdigin cesareti asil simdi gstermeliain..ya ole ya bole kacis yokk..sen de ona gre careaine bakarsinnn dinle beni bnceee

doğru söylüyorsun ama bana adete 4 gün kala da öğrenirsin demiişlerdi negatif cıktı şimdi de adet günü baktır dediler dün adet günümdü ama baktırmadım adet gecıkmesını beklemek ıcın..belkı de adet gecıkmesı olmaz pazartesıye kadar ozaman teste gerek kalmaz hem.saglık ocagı benı tanıyor gıdıp gıdıp negatıf sonuc gormek ıstemıyorum oyuzden cnm..ayy cok uzun olmuss..

Ayyy ne sanslisin cnmm bu dogana kadr senin oglan 3e yaklscak tam zamani olmus planli olmasa daa..bnm ikinci bebegim olur mu blmmm cnm bnm yumurta rezervim azz hayrlisi olsunn..allahim senin yuvani da bu bebekle birlikte huzurla doldursun insaallah

Amin inşallah sen de mi hamilesin korkma duyarsın kalp atışlarını inş Allah analı babalı sağlık bir ömür verir inşallah

Selbirum arkadasim kanda 1.2cikmis ya blki yeni yeni tutunuodu bebisinn..eger degerin 0in altindayaaa kesin deilsindirr..simdi yukseldiyse degerin kesin hamissindir..ama kan testii diorummm baska da bisi demirummm:KK49:<<<<<<<bolesindir insaallah

Selbirum arkadasim kanda 1.2cikmis ya blki yeni yeni tutunuodu bebisinn..eger degerin 0in altindayaaa kesin deilsindirr..simdi yukseldiyse degerin kesin hamissindir..ama kan testii diorummm baska da bisi demirummm:KK49:<<<<<<<bolesindir insaallah

ewet nerden bıldın tam olarak 1.2 cıkmıstı :)) 12 mayıs sat günüm benim beta hcg kac olmalı pekı bugun ölçtürsem??1.2 cıktıgında pazartesiydi ve dun cuma günü adet olmam gerekirdi..

Son düzenleme:
Amin inşallah sen de mi hamilesin korkma duyarsın kalp atışlarını inş Allah analı babalı sağlık bir ömür verir inşallah
Amin swol cnmm
doğru söylüyorsun ama bana adete 4 gün kala da öğrenirsin demiişlerdi negatif cıktı şimdi de adet günü baktır dediler dün adet günümdü ama baktırmadım adet gecıkmesını beklemek ıcın..belkı de adet gecıkmesı olmaz pazartesıye kadar ozaman teste gerek kalmaz hem.saglık ocagı benı tanıyor gıdıp gıdıp negatıf sonuc gormek ıstemıyorum oyuzden cnm..ayy cok uzun olmuss..
Evet taniolarsa insan cekinioo sende osele gidersinn:KK1:
dualarım senınle sızınle daha dogrusu canım..hayırlı olsun bebişin buarada.ilk bebiş mi seninki de..
kac haftalıksınız buarada??
Ilkk ve 8haftalik oldukkk cnmm
Son adetinden 3hafta gectiyse 10/50arasii olurmuss

Amin swol cnmm

Evet taniolarsa insan cekinioo sende osele gidersinn:KK1:
Ilkk ve 8haftalik oldukkk cnmm
Son adetinden 3hafta gectiyse 10/50arasii olurmuss

12 mayıs sat benim.bu günden itibaren mi 3 hafta yoksa adet bıtımınden sonra mı canım..hayırlı olsun bebişin buarada :))

Tatlım hayırlı olsun. İdrar testlerinde pek hata olmaz. Bhcg hormonu kanda yükselir ve belli bir doygunluğa ulaşınca idrarla atılmaya başlar. İlk zamanlar, adet gecikmesi yeniyken silik çıkar ve silik çizgi hemen belirmez, birkaç dakika sonra çıkar. Eğer gecikme fazlaysa 10 gün gibi filansa yani, o zaman 2. çizgi hemen çıkar...
O yüzden bence Allah'ın izniyle hamilesin.İnşallah bebeğin sıkıca tutunur sana :KK49::KK49::KK49:

Tatlım hayırlı olsun. İdrar testlerinde pek hata olmaz. Bhcg hormonu kanda yükselir ve belli bir doygunluğa ulaşınca idrarla atılmaya başlar. İlk zamanlar, adet gecikmesi yeniyken silik çıkar ve silik çizgi hemen belirmez, birkaç dakika sonra çıkar. Eğer gecikme fazlaysa 10 gün gibi filansa yani, o zaman 2. çizgi hemen çıkar...
O yüzden bence Allah'ın izniyle hamilesin.İnşallah bebeğin sıkıca tutunur sana :KK49::KK49::KK49:

yaaa inşallah canım ya inşallah.bugun su saat ıtıbarıyle hala adet olmadım psıkolojık mı bılmıyorum ama ben gebeliğe bağlıyorum..umarım dediğin gibidir haberler pazartesiye..

kızlar size bi haberim var :KK43:(
kadın doğumcu bi arkadaşım var durumumu anlattım adetten 4 gün önce b- hcg nın 1.2 negatıf cıktıgını ve adetımın 1 gun gecıktıgını soyledeım degerım yukselır mıpazartesı baktırcam dedım ve cevabı suydu:
pazartesı degılde 10 gun sonra baktır bence adet gecıkmen normal bır adet gecıkmesıne benzıyor dedı..
:KK43:(

X