şişkinlik ve bulantı.. deneyimli arkadaşlar yardımınızı bekliyorum

ben pazartesiye kadar adet olmazsam tabii her sabah idrar testı de yapcam belkı sılık de olsa ıkıncı cızgı cıkar..3 tane test getırdım eczaneden :))

kızlar bugün ki gebelik testini sonucunu acıklıyorum:
10 dk dan sonra sanki ilk defa ikinci çizgiyi gördüm ama çok çok silikti var yok arası..acaba ben paranoya mı yaptım dıe eşime gösterdim O da gördü :))
inşallah bebişim sımsıkı tutunmustur ve bize göz kırpıyordur :))

canım ne kadar gecikti reglin silik de olması hamile olduğunu gösterir ama 10 dk beklemesi tuhaf genelde sonuç hemen belli oluyor

hemen belli olmadı ya bilmiyorum neden ama..
adetim 2 gün gecikti canım..pazartesi kana baktırcam artık..

ama kan sonucu hemen çıkmıyor bir idrar testi daha yap baklım nasıl olacak merak ettim ama bu testler çok güvenilir bence 2 tane yaptım ikisi de pozitif çıktı ben de pazartesi kan tahlili yaptıracağım

ama kan sonucu hemen çıkmıyor bir idrar testi daha yap baklım nasıl olacak merak ettim ama bu testler çok güvenilir bence 2 tane yaptım ikisi de pozitif çıktı ben de pazartesi kan tahlili yaptıracağım

senin adetin kaç gün geçti canım peki.. bir de idrar testın nasıl pozıtıf cıktı yani 2. çizgi bariz belli miydi??

senin adetin kaç gün geçti canım peki.. bir de idrar testın nasıl pozıtıf cıktı yani 2. çizgi bariz belli miydi??
Yha cnm ne paranoyak olcann sikinti yapiosundur kndinee..senn idrar testiyle vakit harciycagina git acile kan ver hmen cikarrr..osel hastaneye verince telefonlada ogreniosunn..hadi kalkk hic bekleme bencee..emin oll hamilyesennnn

Arkadasim asil kan test hmn cikar.idrar testinde hemn cikmayabilir ama kanda gaarnti seker

o anlamda söylemedim elbette kanda kesin de sonuçları aynı gün alamıyorsun çoğu yerde

Cnm ozel hastaneye git biras para ver iki saat sonra ogreniosun..hatta bazi yerlerde 1 saatt..sen de dene bncee bekkeme pazartesiyi..idrarda cift cisgiysee hayrli olsjn kesin hamissinnn

İşte onu bilmiyorum geçen ay anneler gününde hastaydım ama hangi gün başladı hangi gün bitti hiç hatırlamıyorum iki çizgi de çok belirgindi

Cnm ozel hastaneye git biras para ver iki saat sonra ogreniosun..hatta bazi yerlerde 1 saatt..sen de dene bncee bekkeme pazartesiyi..idrarda cift cisgiysee hayrli olsjn kesin hamissinnn

ben biraz emin oldum gibi bir kadın doğum doktorundan randevu alayım diyordum ama önce gidip kan tahlili mi yaptırsam bilemedim şimdi

Yha cnm ne paranoyak olcann sikinti yapiosundur kndinee..senn idrar testiyle vakit harciycagina git acile kan ver hmen cikarrr..osel hastaneye verince telefonlada ogreniosunn..hadi kalkk hic bekleme bencee..emin oll hamilyesennnn

adetime 4 gün kala baktırmıstım 1.2 negatif çıkmıstı şimdi pazartesiye kadar beklersem adetimi 3 gün geçmiş olacak tekrar hayalkırıklıgı yasamak ıstemıyorum oyuzden pazartesıyı beklıyorum canım..

hadi yaptır yaptır ne olur ve hayırlı müjdeli haberi bize ver.. inşallah hamişsindir..

Tamam canım eşim gelsin de akşam üzeri onunla bir polikliniğe gideyim en iyisi ama kendimi biliyorum kesin hamileyim midem çok kötü ikinci çocuğum olacak bu benim

Cnm ya hamilesindir ya deilsindir nie hayal kirkkigi olacak..belirsizlikten iyidirr..o zmn gsterdigin cesareti asil simdi gstermeliain..ya ole ya bole kacis yokk..sen de ona gre careaine bakarsinnn dinle beni bnceee

canım benim düşüncem ikinci bir test daha yap şimdi bir daha bak yine mi silik çıkacak bence sen de hamilesin çok gecikmediği için silik çıkıyor hadi git bi yap da gel bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…