Sivilceli Ciltler Sirtimda Cikan Sivilcelerim ??

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
E

EU2

Ziyaretçi
kızlar şu sivilcelerden kurtulmam için bana bi yol gösterin ya ama yüzümde değil sırtımda var ve çok yağlı sırtım yüzümde bi tane bulamazsın ama gelin görün sırtımı kocama arkamı dönemez oldumsenağlama ve izleri kalıyo leopar deseni gibi

canım bende aynı sorunu yaşadım kaysı yagının çok faydası var bi kaç ayda sonucu görürüsün düzenli kullanımla

Bence tavsiyeden ziyade cildiye doktoruna görünmen daha sağlıklı ve kısa sürede çözüm getirir.

Yazın bendede güneş yanığından dolayı kollarımda sizin anlattığınız gibi çıkmıştı doktorun verdiği 2 kremle 2 haftada geçti iz bile kalmadı.

Kısa zamanda doktora görürün derima.s.

canım kayısı yağını nasıl kullanıcaz bi anlatabilirmisin

benimde yüzümde sıfır olduğu halde sırtımda omuzlarımda çok vaaarrr ama çaresini bulamadım. herkez bişey tavsiye edip faydasını görürsün diyor ama kimse ben şunu kullandım tamamen geçti demiyor. acaba kesin çözüm yokmu, sadece faydamı görücez yani kısmenmi düzeleceksenağlama

benimde yüzümde sıfır olduğu halde sırtımda omuzlarımda çok vaaarrr ama çaresini bulamadım. herkez bişey tavsiye edip faydasını görürsün diyor ama kimse ben şunu kullandım tamamen geçti demiyor. acaba kesin çözüm yokmu, sadece faydamı görücez yani kısmenmi düzeleceksenağlama

İşte bende bundan bahsediyorum insanlar hep tavsiye eder zaten. O ot bu ot bu son yıllar malumunuz aktarlar yeniden moda oldu dolup taşıyor.

En iyisi cildiye doktoruna gidin baksın size en uygun tedavi yöntemini sunar ve kurtulursunuz.

İşte bende bundan bahsediyorum insanlar hep tavsiye eder zaten. O ot bu ot bu son yıllar malumunuz aktarlar yeniden moda oldu dolup taşıyor.

En iyisi cildiye doktoruna gidin baksın size en uygun tedavi yöntemini sunar ve kurtulursunuz.

haklısın doktora gitmek en iyisi ancak bu siteden öyle çok şey öğrendikki ve işe yaradı. belki buda burdan çözülür deyip tembellik yapıyoruz:eek:

X