Şirine'nin şirin çeyizcikleri:)

Sirine_fb

Ulaş'mmm
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2015
487
469
İyi akşamlar kızlar,
Nişan olduktan sonra bende de bi tatlı çeyiz telaşı başladı haliyle:KK49:
Düğüne daha 1 seneden fazla var o zaman yakınlayınca alırım diyordum ama bir başlayınca duramıyormuş insan:dondurma:

Ufaktan başladım bende elektrikli aletlerimi en son alıcam ev tekstilinden başladım öncelikle.Ve tabi ki bir pembe hastası olarak mutfağımı pembe beyaz yapma hayali ile alıp alıştırıyorum:KK15:
Kullanıpta memnun olup olmadıklarınız varsa bu acemi çeyizciye yardım ediniz:spor:
Karaca Çift kişilik Nevresim takımı
ashley-yeni-825x877.jpg

Karaca Pikeli Nevresim Tk
9546722770994.jpg

Karaca Mavi Düet Yatak Örtüsü Takımı
patara-indigo-mavi-duet-set_5909_1.jpg

Battaniye Takımı (Markasını unuttum çeyiz mağazasından almıştım)
14271981_266054977126890_493208912_n.jpg

Karaca Çift kişilik Battaniyem(Her gelin evinde mutlaka olan :KK70: )
karaca1.jpg

Misafir Yemek Takımım Karaca Lotus Serisi
153.01.02.1325-825x877.jpg

Granit Tencerelerimde Karacadan
265122154_tn30_0.jpg

Son düzenleme:
Misafir çatal bıçak tk Karaca
9511378485298.jpg

Kahvaltı Takımım Karaca Blossom
153.01.01.2667-750x750.jpg

12 kadeh ve 12 meşrubat bardağım misafirlik için artı birde şık bir karaf alacağım ;
1-153.01.04.1499-karaca-exclusive-6li-kadeh-750x750.jpg

1-153.01.04.1498-karaca-exclusive-6li-mesrubat-bardagi-750x750.jpg

Çelik Tencere setim Emsan Dolunay Serisi,Granitlerim renkli olmayınca çeliklerim mutlaka pembe olmalıydı:KK8::KK23:
cats_16328_16328_zoom.jpg

BIÇAK SETİ CUPCAKE-600x600.png
s-s-chef-nature-pembe-dud-caydanlik-tk-980ml-2300ml-1388-16-B.jpg

Aşk yaşadığım Rooc bıçaklarım ve Tantitoni düdüklü çaydanlığım:KK200:

Hosgeldin:) keyifli oluyor dedigin gibi insan durduramiyor kendini:) guzel baslangiclar ypmissin, Gule gule kullan. Buarada bi pembe asigi olarak ile baslayan cumlenden korktm. Nacizane tavsiyem english home madamecoco ve tantitonideki butunnn pembe esyalari toplayip pespembe bi ev yapmaman.. boll eglenceli gunler dilerim :) sevgiler

Hosgeldin:) keyifli oluyor dedigin gibi insan durduramiyor kendini:) guzel baslangiclar ypmissin, Gule gule kullan. Buarada bi pembe asigi olarak ile baslayan cumlenden korktm. Nacizane tavsiyem english home madamecoco ve tantitonideki butunnn pembe esyalari toplayip pespembe bi ev yapmaman.. boll eglenceli gunler dilerim :) sevgiler
Çok teşekkür ederim.:KK200:Mutfağım beyaz olsun istiyorum o yüzden ıvır zıvırları pembe alıp pembe beyaz olsun istedim.Ama evi mobilyaları falan o şekilde düşünmüyorum kesinlikle:KK48:

Çeyiz topiğin hayırlı olsun. Aldıklarını umarım mutlulukla kullanırsın. Çok keyifli bir süreç, tadını çıkar. Almaya başlayınca durdurabilene aşk olsun :) Baktın duramıyorsun forumdan fikir al yararlı oluyor inan. Özellikle kadeh ve meşrubat takımını çok beğendim, çok zarif duruyor. Battaniye takımın da yatak örtüsü gibi çok şık ve ağır:KK36:

o evde bi erkekte yaşıcak farkındasın değil mi? :KK70: :KK70: Pembik barbie gelin evine çevirmişssin kusura bakma çok kötü :rolleyes:

ay inanamıyorum tabaklar çatallar bile pembe yaa yazık nişanlına hiç fikrini sormadın demi adama. Barbie bebeklerinle yaşıcaksın heralde o evde

o evde bi erkekte yaşıcak farkındasın değil mi? :KK70: :KK70: Pembik barbie gelin evine çevirmişssin kusura bakma çok kötü :rolleyes:

ay inanamıyorum tabaklar çatallar bile pembe yaa yazık nişanlına hiç fikrini sormadın demi adama. Barbie bebeklerinle yaşıcaksın heralde o evde
Forumda ne pembe evler gorduk, begendigimiz seyler oldu, begenmediklerimiz hatta komik gelenlerde oldu. Kirici olmak bunu soylemenin bi yolu olmamali, kaba olmakta oyle. :KK20:

Yatak örtülerim pembe olabilir ama mobilyalarım farklı renkler olacak o yüzden pembe yatak örtüsü vs sırıtmaz ve yorumlarınız kırıcı keşke daha güzel bir üslupla yazsanız.Hiç instgram sayfaları gezmiyorsunuz sanırım evin heryeri pembe mobilyaları duvarları vs. neler var.:işsiz:
Forumda ne pembe evler gorduk, begendigimiz seyler oldu, begenmediklerimiz hatta komik gelenlerde oldu. Kirici olmak bunu soylemenin bi yolu olmamali, kaba olmakta oyle. :KK20:
Teşekkür ederim:KK200:,zaten benim mobilyalarım ağır renkler olacak o yüzden aksesuar vs şeyleri pembe pastel tonları yapmak istemiştim.:KK51:

Bence yorumunuz çok sert olmuş, zevkler kişiseldir, birimizin bayıldığına diğeri hiç pas vermeyebilir, önemli olan farklılıklara saygı duyabilmektir. Cümleleriniz çok alaycı ve küçümseyici olmuş, birisi benim için böyle yorumlar yapsaydı üzülürdüm. Konu sahibi nişanlısının az çok zevkini bilip ona göre seçimler yapmıştır, belki nişanlısı için renklerin hiçbir önemi yoktur, beğenmediğinizi daha uygun bir üslupla söyleyebilirdiniz.

Hoşgeldiniz aramıza Allah tamamına erdirsin:dua: Güle güle kullanin aldıklarınızı.. Arkadaşın teki sabah saldıracak yer aramış galiba, bizim topiklerde bu tarz yorum hiç görmedim şimdiye kadar..Çeyiz senin çeyizin istersen komple pembe yaparsın, kimseye beğendirmek zorunda değilsin önemli olan senin beğenip, içine sinmesi.. Burda fikrimizi sorarsan beyan edebiliriz ancak. Yalnız arkadaşın nickide çok manidarmiş :KK48:

Hoşgeldiniz aramıza Allah tamamına erdirsin:dua: Güle güle kullanin aldıklarınızı.. Arkadaşın teki sabah saldıracak yer aramış galiba, bizim topiklerde bu tarz yorum hiç görmedim şimdiye kadar..Çeyiz senin çeyizin istersen komple pembe yaparsın, kimseye beğendirmek zorunda değilsin önemli olan senin beğenip, içine sinmesi.. Burda fikrimizi sorarsan beyan edebiliriz ancak. Yalnız arkadaşın nickide çok manidarmiş :KK48:
Evet canım ya inan yorumu görünce üzüldüm yani sonuçta dediğiniz gibi zevk benim ev benim istersem kapkara yaparım anlamsız bir tavır almış,ayrıca nick şimdi baktımda gerçekten isabet olmuş bakta ben pembe aldım diye kıskançlık yapmış olmasın:KK8::-)
Hoşgeldin aramıza Allah tamamına erdirsin Güle güle kullanin aldıklarını :nazar::nazar:
Çok teşekkür ederim inşallah:KK36:

Evet canım ya inan yorumu görünce üzüldüm yani sonuçta dediğiniz gibi zevk benim ev benim istersem kapkara yaparım anlamsız bir tavır almış,ayrıca nick şimdi baktımda gerçekten isabet olmuş bakta ben pembe aldım diye kıskançlık yapmış olmasın:KK8::-)

Çok teşekkür ederim inşallah:KK36:
Kendi nickin gibi şirin bi çeyizin var canım para bizim ceyiz bizim zevk bizim kime ne benim topigimdede çeyizlerime çok fazla çok fazla diyorlar haklılar ama napim kaldırıp çöpe mi atayım şimdi fazla diye:eek:

hayırlı olsun,aldıklarını sevgiyle kullan inşallah ...
Canım çok sağol:KK36:
Kendi nickin gibi şirin bi çeyizin var canım para bizim ceyiz bizim zevk bizim kime ne benim topigimdede çeyizlerime çok fazla çok fazla diyorlar haklılar ama napim kaldırıp çöpe mi atayım şimdi fazla diye:eek:
Teşekkür ederimm:KK200:Ayrıca evet yani biz kullanıcaz sonuçta kim nasıl mutlu olacaksa onu almalı:süslü:
Bu arada topiğine hemen bakmam gerek:KK8::KK15:

X