Sir Ada

sewengirl

Kuru Boya
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2009
759
0
arkadaşlar bacak ve koltuk altımı 2 seferdir ilk defa sir ağdayla aldım kendim ama geç çıkartıyor deniliyor ya bende 3-4 günde çıkmaya başlıyor normalmi çünkü epilasyonla aldığımda daha geç çıkıyor sanki sizde nasıl?

kıl çıkma süresi herkesin hormanel dengesine baglıdır
ama epilasyonla daha geç çıkıyodu diyorsunuz o zaman agdayı ters çekiyor ve kılları kırıyor olabilirsiniz
bende mesela sir agda kullanıyorum
1 hafta tertemizim sonra çıkmaya başlıyor

yoo canım ters de çekmiyorum köklerini görüyorum çektikten sonra peki zamanla azalma oluyormu sende?
en sevdiğim tarafı eskisi gibi batık olmuyor gibi :)

canım hormonlar kişiden kişye göre farklılık gösteriri zamanla düzelir evet batık olmuyor arada bir kese yap ölü deriyi temizle
çok harika tertemiz oluyor

:nazar:Alırken kökünden değil kopartıyor olabilirsin. kökünden alsan en azından 1 haftada çıkaya başladsın yani.3 günde çıkması mümkün değil hele ki sirle alınıyorsaCADIARZU

Ben başkasına aldıdığımda 2-2,5 haftayı bulurken, kendim aldığımda tüyler 4-5 günde çıkıyor,kökünde almadığımız için.

:nazar:ama nme olursa olsun en iyisi ağdadır yinede. ölü deriyide alıyor bir güzel.zemuszemus

makine kıl dönmesi yapıyor, birde onla uğraş işin yoksa, çok çirkin bir görüntü oluyor.:eek:lmaz:

Sir ağdanın azalma ve geç çıkma etkisi göstermesi zaman alıyor..

Bende etkisini göstermesi 6-8 ayı bulmuştu,özellikle koltukaltımda...Artık ümidi kesmek üzereydim.Kardeşimle aynı zamanda başlamıştık,onun koltukaltında nerdeyse çıkmıyor benimkiler hala orman gibiydi..Ama zamanla etkisini gördüm,çok memnunum...Hele bacaklardan yana çok rahatım...Ama yazın evde yapması çok zr oluyor...

Epilatör benim bacaklarımı mahfetti,yıllardır düzelmedi,yara gibi...Epilatör koltukaltında kararma yapıyor diyenlerde var ama bilemicem:)))

bende bir keresinde sir ağda ile aldırmıştım,üç-dört günde çıkmaya başlamışlardı.hiç abartmıyorum,sen de bendensin:KK70:
sir ağda ile aldırdığıma pişmanım ama sivilce yaptı hep,uyarayım.

agdayi dolunay gunlernde yapmaya calisin.
inanin cok etkisi var.
regl gunune yakin zaman da agda yapmayin
hormonlar fazla calisiyor o gunler hem de caniniz daha cok yanar.
boyle seyleri takip etmek de fayda var..

ben 6 yıldır gidiyorum bende de ilk 3-4 günde sonra bir haftada walla şimdi 2 ayda anca çıkıyo 2 ayda alınmalık oluyoo

her bünyeye göre deişr o güseLimm.. bndede meseLa sir ağda şekersz oLduğu icin kaşındırma yabıo cok fena..

1,5 senedir bacaklarıma sir yapıyorum, arada kaçamak jilet vuruyorum ama:KK70:
yine de kelleşen bölgelerim var ve benim bacaklar kırmızı noktacık içindeydi. şimdi noktada yok. batık ta çok çok az. çok batık olunca jilet vuruyorum uzuyolar öyle ağda ypıyorum.

ben hep şekerli ağda kullandım 3-4 aydır falan sir kullanıyorum.bacaklarım,genital bölge,kollar,koltuk altı,popo,kuyruk sokumundaki tüyler.
aslında popomda yoktuda azalma olduğunu farkedince orayıda aldım.kuyruk sokumunu 1 defa aldırdım bir dahada çıkmadı.kollarım çok kötüydü su tutunca ayrılıyordu böyle tüyler çizgi çizgi oluyordu ama müthiş bir azalma var artık alma gereği duymuyorum çünkü hem rengi açıldı hemde azaldı.genital bölgede incelme olmadı ama ciddi bir azalma var üst taraflarda artık hiç çıkmıyor.koltuk altı ve bacaklarda bir azalma yok.

bende çok ciddi bir azalma oldu.bir ara bi defa karınca yumurtası yağıda sürmüştüm aldıktan sonra onun etkisi var mı bilmiyorum ama sir ağda gerçcekten etkili zira sadece kollarımda olmadı azalma başka bölgelerdede oldu ve oralara yağ falan kullanmadım.

kızlar en güzeli anne agdası hem sürülüşü hemde beze yapışması cekilmeside cok rahat

eskilerden şaşmayın....

Yazılanlara bakarak ben de sabredeyim o zaman diye düşündüm.
Çünkü kökten kopmasına rağmen 2 gün sonra çıkıyor tüylerim. :KK43:(((
Çok kötü bir durum.
Çoğalma da yaptı malesef. Umarım denilenler bende de olur da birkaç aya kadar azalma olur tüylerde.
:KK43:(
Zaten az tüyüm vardı. Sir fena yaptı.
Düzelmezse normal ağda kullanırım; tekrar düzene girer artık. :|

valla bende büyük bi azalma olmadı ama epilaörü de denedim maalesef bikini bölgesine bir dönem jilet de kullandm en iisi sir ağda

X