Sipaydi ye Yardım lütfen

tamm tamm yazarımkaydirigubbakcemile3
yanında askı asma yeride var
dün baktım eve geldim annem alıcaktı dedim aldınmı aldım dedi 70 tl ye almış daha iyi biraz daha

tamm tamm yazarımkaydirigubbakcemile3
yanında askı asma yeride var
dün baktım eve geldim annem alıcaktı dedim aldınmı aldım dedi 70 tl ye almış daha iyi biraz daha

bizimde burada bi adam var bizim eski züccaciyeci annem dedi..
ona söyledim getirecek. aslında 1-2 daha beklesem iyi olur. o adam getirirse ondan alırız.
olmadı eminönünde çok güzel şeyler var sositososito yarın bi bakarız güzelce alırım

çoğuu şeyim bitti canım işte kristal takımım bide süs eşyalarım flan kaldı yine mutfakta eksik çıkar belki ıvır zıvır bişeler yerleştirdkten sonra flan anlarız herhalde onlarıda

annem eksıkler hıc bıtmez evın ben evlenelı 5 sene oldu hala eksık bıtmıor eksıkelrım var benım bıle en ıyısı sız ceyızı serın ben otlanım sızden

tersim döndü yaw
alışık dğeilim burayı kalabalık görmeye kafamçokkarıştı

hoşgeldiniz bayanlar

speddy bekle o zmana da adam getirmezse alırsın
o da getirirse sıkıntı olur bu sefer

annem eksıkler hıc bıtmez evın ben evlenelı 5 sene oldu hala eksık bıtmıor eksıkelrım var benım bıle en ıyısı sız ceyızı serın ben otlanım sızden

daha eşyalarımız flan gelmedi canım 20 sine kadar gelmiş olucak daha halı avizeler flan duruyo baya iş var

Evet çeyiz bitmiyor sadece azalıyor bende onun için Liste yaptım 2 tane almamak için kaydirigubbakcemile5
bi bakmışşsın yerleştirmek bile bitmiş darısı başımıza zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…