Sipaydi ye Yardım lütfen

Yok kızlar sadece ewle annesi ilgilenebiliyo
bizimkinin çalışma saatleri hep ters oluyo :S
mutfak sipraişi verilirken zaten
1 ayı kesin gözden çıkarın dediler
sanırım
kasım sonuna doğru olabilir bizim düğün

hoşgeldin Şeniz

benimde belliydi zaten nişanlım böyle olsun dedi büyük ihtimalle de öyle olacak Şeniz
ama daha çok yeni nişanlılığın tadını çıkart Şeniz

hoşbuldummm olumunekankayizsmile

ya orası öyle ama bı tarih konulsun ondan sonra çıkaralım tadını =)) biz aralık istiyoruz 25'i yıldönümümüz inşallah ailleler kabul eder dua edin bana bayanssulusmile

ben o kadar uzatma taraftarı değilm aslında çünkü çiftler bu dönemlerde çok kavga ediyorlar sizinde öylemi?

Tabiki arada tartışmamız kavgamız oluyor. Ama şimdiye kadar aşılmıcak bişi yaşamadık.
Bana kalsa bende çok nişanlı beklemek istemezdim. Fakat maddi durumlar öle gerektiriyor.

Merhaba kızlar,a.s.

Speedycim güzel bi doğumgünü geçmiş sanırım, daha da
güzelleri hep sizinle olsun:nazar:

Ececim niye daha var diyorsun, bi bakmışsın nişanlının işleri birden açılır, herkesten önce, kurarsın yuvanı belli mi olur:smiley-cool:

speddyim herkes bizim gibi telaşlı değil ki yaw
millet 6 ay içinde söz nişan düğün yapıyor ki

eğer olurda biz iboyla evlenemezsek ayrılırsak bende öyle yapmayı düşünüyorum
böyle çok daha kötü oluyor uzun süre stres sıkıntı ay yok çekemem uğraşamam ben

yıldız hoşgeldin canım teşekkür ederim.

ben hızlı düşünmedim hiç. mutlaka uzun bi zaman istedim nişanla-düğün arasında sindire sindire daha iyi oluyor biz tanıyoruz onlar bizi tanıyor aileler sıcak iletişim kuruyor falan.

ALLAH hakkmızda hayrlısını eylesin kızlar ne zman hayırlı ise o zman olsun RABB'm herşeyn en iyisni bilir =) ama inşallah 25'ınde olur :eek: düğünde istemiyorum zaten nişanımız düğün gibi oldu yemekli ney ut çalan küçük bi davet ALLAH kısmet ederse nişanda o kadar çok yoruldukki o yüzden düğün asla diyorum =)

yıldız hoşgeldin canım teşekkür ederim.

ben hızlı düşünmedim hiç. mutlaka uzun bi zaman istedim nişanla-düğün arasında sindire sindire daha iyi oluyor biz tanıyoruz onlar bizi tanıyor aileler sıcak iletişim kuruyor falan.

haklsın ama çiftler hayatları boyunca en çok bu zmanlarda kavga ederlermiş yıpranır insan çok biliyorum nişanlıyken ayrılanları ALLAH kimsenn başna vermesin..

X