Sipaydi ye Yardım lütfen

yawru kuşummm nerden buldun yahu beni :)
benim geçenki taktiği uyguladın heralde
bırakya neresi güzel
kötüü berbat lanet bişi oldu
önümüzdeki haftalarda gitcem bi göstercem doktora

aman maşallah sze
unutma hatıra olur işte saklarsın sonrada :CüvCüv:
canım artık zorluklar başlayacak büyüdü bebek napsın minicik alanda akannehir lülülülülülü

hoşgeldin canım :lepi: ananemin eli kırılmıştı ama çok oldu geçti zorda olsa kullanıyor artık :Saruboceq:

yawru kuşummm nerden buldun yahu beni :)
benim geçenki taktiği uyguladın heralde
bırakya neresi güzel
kötüü berbat lanet bişi oldu
önümüzdeki haftalarda gitcem bi göstercem doktora

ayy aşkım balım tatlımmmm tamam bi çıkıntı var yok demiyorumm ama ciddennn kötü durmuyor mesela o nişan resimlerinde hiç anlaşılmıyor uzaktan olanlarda sen foto makinasını dibine getririp cekersen belli oluyor..yine git doktoraaaaa ama bidaha olmayı düşünme valla degmez yani:)

hb cnmm bnnmm nsl gidiooo düğün hazırlıklarııı:)senin düğün tarihin nezman bu arada :)

ece canım doktor küçük bir operasyonla düzeltebiliriz dedi ama çok güvenemiyorum
düğün öncesi ya daha kötü bişey olursa diye

evet hatta sadece yan profillerden belli oluyo önden falan çok kötü durmuyo ama
ben bunun içinmi okadar para evrdim
1hafta yattım
çok olmasada ağrı sızısını çektim
yani benim burnum eskidende önden güzel görünüyorduki :)

spaydii cnm zaman dedigin hemen geçiyor vallaaa yavaş yavaş eksikleirni tamamlarsınnn:)
bu arada özgeeeeee snei dövcem sabrediyomm burnuşun gayet güzelll..sakın olma olma olma:)

Pıtırcığım olcam demiom gidip bi gösteriim diyorum
ewlendikten sonra başka bi yerle beraber yaptırırım belki

hb cnmm bnnmm nsl gidiooo düğün hazırlıklarııı:)senin düğün tarihin nezman bu arada :)

spaydii cnm zaman dedigin hemen geçiyor vallaaa yavaş yavaş eksikleirni tamamlarsınnn:)
bu arada özgeeeeee snei dövcem sabrediyomm burnuşun gayet güzelll..sakın olma olma olma:)

evet canım almaya başladım kaydirigubbakcemile5
tamamlamaya çalışıyorum şimdlik işlerimi kaydirigubbakcemile2

allah klaylık versin spaydii benim hala eksikleirm bitmioo sanırım evin eksigi hiç bitmes:)eskiden markete gittigimde abur cubur alırdım:)şimdii çanak çömlek deterjan reyonundan çıkmıyorum:)
oskeeee bak düğünden sonra serbest istedgini yapabilrisin:)bu arada senin düğün tarihi nolduu yazamı bıraktınız kuzum:)

bende kk da liste yapıyorum eksiklerim için falan baksana sende aklına gelen bişey olur ise yaz kaydirigubbakcemile5
eksik bitmez ama azalıyor işte bi umut napalım aklinialirimsmile

http://www.kadinlarkulubu.com/ceyizimiz-icin-neler-aldik/341997-sipaydi-kendine-ait-dunyasi.html

meloşum unutma canım çek resim hem bize göster hemde hatıra kalır sana
nefes darlığı normaldir sonuçta hareket ediyo büyüyo bunlar iyi günlern :jeyyar: son ay daha da zorlıcak ama tatlı telaş ne güzel

özgecim haklısın düğüne kadar sakın kalkışma başka operasyona ne olur ne olmaz
bende bazen diyorum yaptırsam mı diye ama cesaretim yok hiç

nem hoşgeldin

nem hanımın tuzu kuru tabi burnu yaptırdı,ewlendide derdi tasası yok

kaynanam var tasam var:)
hemen bakıyorum cnm:)

hb cnm bnnmmmmmmmmm:)

Yok ececim yaptırmam
Nem kuzucum yok biz hala kasım düşünüyoruzda
elimiz kolumuz bağlı oturup duruyoruz
nasıl olcaksa Kasıma bilemiyorum

Yok ececim yaptırmam
Nem kuzucum yok biz hala kasım düşünüyoruzda
elimiz kolumuz bağlı oturup duruyoruz
nasıl olcaksa Kasıma bilemiyorum

yehuuuuuuuuuuuuuuuuuuusositosositoevlenki istnbula gelince geliyim yanına büyük eşyalaır aldıktan sonra evinizinde tadilatı bittikten sonraaaa geriye kalan ıvır zıvırlarııı düğünden sonra halledersin cnm bnm:)

Edit tuşunun kaldırılması bu durumda kötü oldu işte.

alınanlar kısmına çeyiz topiğimde ekleme yapamıyorum :mymeka:

off aynen çok sinir ya ilk sayfalarını okudum ama hepsini okuyamadım dedigin gibi şimdi eklerdin ilk sayfana:)keşke konu açanın edit yapması serbest olsa:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…