Sipaydi ye Yardım lütfen

bizim buralarda çok var ama sonuçta sizin işleriniz bize yakın değil
siz nerede oturacaksınız? istanbul gibi bi yerde kapına güvenlik koymadan güvenli olamazsın.
onun için bina+apartman+daire pek farketmiyor.Allah'a emanetiz

hemen muhabbete dalıyorum,istanbul dediniz sanırım benim sevgilim polis adayı ve ilk tayin yeri yüzde 50 istanbul hem şehirden yana çok korkuyorum hemde geçim derdinden eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

hemen muhabbete dalıyorum,istanbul dediniz sanırım benim sevgilim polis adayı ve ilk tayin yeri yüzde 50 istanbul hem şehirden yana çok korkuyorum hemde geçim derdinden eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

benimde kayınpeder polis emekli oldu ama :KK3: iyi gezersiniz siz artık amna merak etme sizin için polis lojmanları var opuyorumnanaktan

Sipidi canıım sen kaşlarına kontur yaptırmışsın yahuu
bende istiyorum
nasıl memnunmusunn

memnunum taksimde bi kadına yaptrdım param oldupu anda yine gidip yaptırıcam :KK1:

bende merak ediyorum işi yoğun heralde aslının ondan gelmiyo
sonuçları alsalar iyi kötü haber verirdi büytük ihtimalle ya

ne kadar oldu yaptıralı yani nekadar sürüyo
250 ye yapıyosa 2-3 yıl gitsin yani
her yıl 250 vermek anlamsız

şuandaki fiyatı bilmiyorum :sm_confused: ama 5 yıla kadar dayanıyor.
hatta düşünüyorsan eğerki istanbula geldiğinde beraber yaptırız en aızndan beraber olunca indirim daha çok olur :smiley-cool:

benimde kayınpeder polis emekli oldu ama :KK3: iyi gezersiniz siz artık amna merak etme sizin için polis lojmanları var opuyorumnanaktan

memnunum taksimde bi kadına yaptrdım param oldupu anda yine gidip yaptırıcam :KK1:

valla gezme yanı güzel ama dediğimgibi tek sorun ilk istanbul çıkmasın o kadar düğün borcuyla kaldıramam

şuandaki fiyatı bilmiyorum :sm_confused: ama 5 yıla kadar dayanıyor.
hatta düşünüyorsan eğerki istanbula geldiğinde beraber yaptırız en aızndan beraber olunca indirim daha çok olur :smiley-cool:

ayy walla süper olur
çok sevinirim bayramdan sonraki haftalarda İstanbula gelmeyi düşünüyorum
eşya bakmaktan fırsat olursa gidelimmi :)

ayy canım çok sağol valla kaç zamandır hep aklımda bi ara baya takmıştım
şimdide yaptırsam düğüne kadarda rengi tam oturur bide gözüme alışır süper olcak zemuszemus

ayy canım çok sağol valla kaç zamandır hep aklımda bi ara baya takmıştım
şimdide yaptırsam düğüne kadarda rengi tam oturur bide gözüme alışır süper olcak zemuszemus
Tabi canım gözün 1-2 günde alışıyor zaten ilk zaman koyu oluyor sonra açılıyor kabuklar düşünce :lepi:
bence çok güzel bişey inşallah bende para ayarlarım :Saruboceq:

amin a:Saruboceq::Saruboceq:minnnnn

:Saruboceq::Saruboceq:

benimde canım öyle. ince ve az onun için birebir çözüm kalıcı makyaj. acaba fiyatı ne kadardır.
benim ayıracağım maxımum 300 daha fazlasına yaptırmam zaten

ankarada en pahalısı 500e falan yapıyo
ama İstanbul bu konularda daha uygun
bence 300 e falan yaptırırız
yani umarım :KK70:

X