Sipaydi ye Yardım lütfen

ne güzel başlamışsınız siz

biz daha başlayamadık bu hafta sonu başlıcaz işte

Günaydın ece bende hastalandım kalkmadım dün gece, artık düzene girdi şaşmıyor ayın 4'ünde oluyorum.
eee ne yaptınız dün ibo ile anlat bakalım

ne güzel ya bi ara çok sıkılıyodun rahatladın artık
tam zamanında oldun valla bayrama rahat etcen ne güzel :lepi:

güzel bi akşamdı
kavgayla başladı ama :KK1: sonra toparladık
yemek yedik ordan ramazan sokağına gittik yeğeninin doğum günüydü ona ve müstakbel sözlüsüne ufak bi hediye aldık
sonra bi yerde oturduk çay içtik
sonra eltime gittik işte onlarda tatlı yapıyolarmış birazda orda oturduk eve geldiğimzde 12 ye geliyodu saat

güzel bi gün geçirmişsiniz işte ayda 1 bile olsa tekrarlamakta fayda var. insan rahatlıyor.
bizde bu akşam kuzenlere yemeğe davetliyiz oraya gidicez evli olsaydık bende çağırırdım... :)

kadir gecesi tutamıycam ona üzüldüm

GEÇEN hakanlar geldiğinde yaptım ama cidden yoruldum..
benimde bazen içime bi korku geliyor asla yapamam evlendikten sonra hiç bişey diyorum ama ne biliyim kendimi kandırıyorm sonra

sorma bizde amcamlarla falan toplanınca 20 kşi oluyoruz en az akannehir annemle beraber yaptığımız halde zor oluyo ki tek düşünemiyorum
benden ev hanımı olmaz zaten ya biliyorum kendimi ve haddimi :KK1:
o yüzden iyi bi kadın bulup 15 günde bir almam lazım

bende öyle bi anda 20 kişi alamam ilk 5 yıl ondan sonra yapıcam artık.
ama bak teyzemler-dayımlar falan 2 aile 2 aile alabilirim öyle yapabiliyorum çünkü. eeee artık alıştırmalara da başladım. şimdi evde mesela bu akşam için kek yapıcak annem ama hiç o yapmadı hep o keki ben yapıyorddum az önce aradı nasıl yapılcak anlatsana diye :jeyyar: artık annem bana danışıyo

bende öyle bi anda 20 kişi alamam ilk 5 yıl ondan sonra yapıcam artık.
ama bak teyzemler-dayımlar falan 2 aile 2 aile alabilirim öyle yapabiliyorum çünkü. eeee artık alıştırmalara da başladım. şimdi evde mesela bu akşam için kek yapıcak annem ama hiç o yapmadı hep o keki ben yapıyorddum az önce aradı nasıl yapılcak anlatsana diye :jeyyar: artık annem bana danışıyo

15 günde 1 temizlikçi bana mantıklı gelmedi hiç onun için gerek görmüyorum fisfisfis

:KK1: edit yok dimi sizde zor olcak sanırım böyle

ben 15 ya da duruma göre ayda bir almam lazım yetişemem ne yazık ki
çünkü cumartesi çalışıyoruz
saatli de değil
yoksa 1 tek pazarım var o da evde temzilik yaparak geçer
eşimle bişeyler paylaşamayız diye düşünüyorum

bu arada bayram üstü ya acayip yoğunum aynı anda bi sürü işi yapmaya çalışıyorum
karıştım iyice kafamçokkarıştı hem ay sonu faturalar ekstreler geliyo
ayı kapatamadım zatn bayram sonrasına kaldı
siparişler yığıldı ayhh

aynen edit yok alışmıştım unuttuğumu hemen eklemeye falan neyse alışırız buna da.

senin tek pazar olunca mecbur kalırsın yoksa sen evinde hizmetççi gibi çalışmak zorunda kalırsın.
benim c.tesileri iyi oluyor. en azından 1 gün bile olsa kendime ayırabilirim. :KK66:

ozamanlar gelsinde bakalım neler yaşıycaz şuanda bana şaka gibi geliyr

bizde var hala edit olmasa ne yaparım bilmiyorum aynı mesajı 10 sefer yazıyorum çünkü :roflol: özellikle hızlı yazayım diye simileyleri yanlış yazınca iyi oluyo

aynen ya bana da çok uzak geliyo nerden baksan 1 sene var evlenmemize

evet napalım zaten bi sürü mesajım var üstüste olacak artık. mesajlarım.

1 sene değil be :mymeka: daha dur 9 ayımız var ama genelde soranlara bende seneye diyorum çünkü eylülde olabilir şu aralar onu düşünüyorum acaba Eylül gibi falan mı yapsam diye
alacak öyle çok şey varki bitmiyor

X