Sipaydi ye Yardım lütfen

yok yaw ne pahalısı
biz bohçada kaynanama aldık ya 35 liraydı tam takım
victoria home markası

zaten 10 YTL düz çarşaf takımları
benim mesela mor pike takmını ananem 65 YTL almış ama biraz daha kalın mor pikesi
içinde de fuşya çarşaf+yastık takımı

bu ay bi sürü borç var ya kendimi bi toparlayamadım gitti. her ay öde dur akşam da hakanla sultanahmete gidicez orucu orada açıcaz buluruz artık bi yer.

anladım canım
kalitesi iyise tabii ki içine bişey ayarlanır ya da tek bile kullanılır

biz bu sene iftara gitmedik bu saatten sonra da gitmeyiz zaten :umursamaz: ramazan bitti
vay be köprüyü geçtik ya bitti herşey

kesinlikle kalitesi iyi olsunda misafir için tek kişilik alabilirm ben mesela kaydirigubbakcemile5

sen ayarla canım ozaman bizde mesela o demese ben derim genelde geçen gittiğimizde mesela ben istedim gidelim diye hatta maaş almamıştı hakan ama yine de gidelim dedim
bu kez o ayarladı her zaman evde olmuyor siz işyerinde görüştüğünüz için dışarda bişeyler yapmıyorsunuz çıkın iftardan sonra çay için bi yerde :lepi:

ben tek kişilik almıcam ya
misafir gelince de çift kişiliği çıkartırım kullanışlı olsun istiyorum çünkü

ben ilk günden beri diyorum ama tık yok
bi geçen gün iftardan sonra çıkalım dedi o günde işten geç çıkınca kaldı
maşallahımız var ya çok bağlıyız biz birbirimize beraber vakit geçirmeye bayılıyoruz :roflol: :roflol:

dünkü konuyu akşam annesine söylemiş yanlış anlamış o
ben kötü niyetle söylemedim demiş
bende kötü niyetli olmadığını biliyodum ama talihsiz bi cümle kurdu napiim

sen zorla hatta hemen söyle şimdi bu akşam için iftardan sonra bi yere gidelim de akannehir
ne biliyim çaybahçesi olur-cafe olur hem yakın hemde 2 bardak çay iç kalk yetekri beraber sohbet edin yerimsenibenyerimseniben

dünkü konuyu akşam annesine söylemiş yanlış anlamış o
ben kötü niyetle söylemedim demiş
bende kötü niyetli olmadığını biliyodum ama talihsiz bi cümle kurdu napiim

kötü değildir ama gereksiz bi laftı

geldim kzılar bakayım hemen pikeye
off bu kredi kartı şart oldu yaaa

bak cnaım boshayallersmile

ayy bakamadım ya
engellemişler heralde :S

Ececim Bim'e gitmeyi pek düşünmüyorum
alabileceğim pek bişey yok gibi

Günaydın herkeze,
Dün çok güzeldi ikimizin karakalem resmini yaptırdık A2 boyutunda. evimize asarız büyük ihtimalle.
çok beğendim ama adam yarım saatte nasıl yapıyor ne güzel yetenek.

günaydın kızlar
sonunda cuma geldi
bu hafta bitmek bilmedi bana aralıksız 12 gündür çalışıyorum mafoldumben

bende yarına çalışıyorum onun için sevinemiyorum ben cuma olmasına.
dün gece gece kalktım krep yaptım arada bi deniyorum kendimi anam yap yap bitmiyor 3 malzemeden yaptım 20 tane falan ancak çıktı bide elimi yaktım tava da ama çok güzel oldu basitmiş.
annemde diyoır bak oğlum yine size yiyecek bieşy çıktı.

idare eder biraz gribim hapşurmaktan başım ağrıyo:)))))) sen nasılsın ya burda senden başka bana kimse günaydın demiyo pandomim dışında bir de dikkatimi çekti neden sence?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…