Sipaydi ye Yardım lütfen

iyi ki bişeyin yok hee birde olsa ne olacaktı bilmiyorum yani
bunları inş kısa zamanda evinde de görürüz

annemle konuşuyodukta hafta sonu bu ara sıkıştık ya maddi olarak
bizde sıkışığız ibo da acaba düğünü bayramdan sonra mı yapsak diye düşündük daha mı iyi olur acaba die geçti içimizden

ah benim çeyiz odam geldi aklıma Allahtan evimiz çok büyükte 1 odayı sırf çeyiz odası yapmıştım ama tamamen herşey ortaya çıkınca 2 odaya dağıldıkkk :)) ahh sipidim ahhhhh :))

canım kendinizi nasıl iyi hissedecekseniz o zaman yapın düğününüzü :))

böyle baktın mı minicik aslında içlerinde dağlar var boshayallersmile
annem elinden geldiği kadar daraltıyor Şeniz o sandalyeler biler benim heee bu arada laelaelaelaelae

bayram soınra seneye eylül gibi mi yerimseniben

ah benim çeyiz odam geldi aklıma Allahtan evimiz çok büyükte 1 odayı sırf çeyiz odası yapmıştım ama tamamen herşey ortaya çıkınca 2 odaya dağıldıkkk :)) ahh sipidim ahhhhh :))

bizimde çok şükür büyük olması iyi oluyor tek odayı iptal ediyoruz işte.
şimdilik ileride ne olur bilmiyorum belki bide benim odam iptal olur abimin bazasında benim bazamda bide 2 çekyatta da var çeyiz ama hepsi benim değil abimle ortak ilk evlenen olunca çoğu benim olacak sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

sağol haticem yerimseniben

spedym pes diyorum ya sandalyeyi ne yapıcan kız allah iyiliğini versin emi senin
evt seneye eylül ekim gibi
bu arada bayramdan sonra eltim kıznı veriyo benimde arkadaşım işte nişan resimlerinde vardı ya kırmızılı
o yüzden 1 ay içinde 4 kilo vermem lazım

bencede çoğu senin olsun abinin daha kaç senesi var

o evleneceği zaman sen onlara daha iyilerini alırsın

ayyy kilo vermek demişken ramazanda gitti 2 kilo gelinlikçi verme artık dedi cmtsi :))

hee bu arada 3. provam çok iyi geçti bitmemiş daha gelinlik ama kabası bitmişşşş :))

olabilir zaman yaklaştıkça karar verirsiniz. bende
erken olsun demiyorum bu nişan gibi değil çünkü bi anda olmasın.
haziran bakıcaz gün bulamazsak eylül başı diyorum kısmet tabi.
sandalyeyi babam getirmiş balkonun olursa eğer koyarsın diye.
evde sürekli dalga geçiyorlar benimle işyerinden erzak verdiler annem diyorki
al bunu koy çeyizine nolcak kuru nasılsa bozulmazsa delikafadulden

:roflol: :roflol: ne güzel düşünmüş baban ya
bende bi köye gidersek ananemin çok güzel sandalyeleri vardı onlardan 2 tanesini alıp boyatmayı düşünüyorum evimin baş köşesine koyarım boshayallersmile
bayramdan sonra bakarsanız salonlara hazirana bulursunuz bence

adam hem istemiyor evlenmemi hemde sürekli bana bişeyler getiriyor bilmiyorumkismile:jeyyar:
aynen bayram bitsin bakalım neler olacak bu aralar umursamıyorum bile delikafadulden

off off ne zor işler yaa
ne çok alıncak şey var
al al nasıl bitcek bunlar

evet canım bitmiyor ama azalıyor
azaldıkça mutlu oluyor insan

kızlar bitmemiş gelinliğimi paylaşıyımmıııı sizinlennnn

evet :dance::içelim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…