Sipaydi ye Yardım lütfen

hehh ya tutmuştur yine damarı
bizimkine de oluyo bazen
son dakikaya kadar süründürür seni sonra hadi gidiyoz der sen başla hazırlıklara
al izin ya verirler git eğlen ve gel :lepi:

hehh ya tutmuştur yine damarı
bizimkine de oluyo bazen
son dakikaya kadar süründürür seni sonra hadi gidiyoz der sen başla hazırlıklara
al izin ya verirler git eğlen ve gel :lepi:

kendisi de çok istiyor gelmek 17*20 arası ya belki gelmem der nasıl olucak bilmiyorum.
haftasonu konuşurum bi daha izine çıkıcak zaten 3 eylülde

ayy bu sarı saçlı kızın saçı çok güzel olmuuş :)
bu saça o duvakta süper olur
ama ilk eklediğin resim çok çok sade cnaım yaa
yani bide çok düz bi saç olduğu için
pullu taşlı bi toka falanda olmaz

sağol sipidi klasöre bu saçıda ekleyeyimm :)) bu arada uzun duvak olmucak bende gelinlik kabarık çirkin durur :))

ben uzun duvakları çok seviyorum ama kabarık gelinliği de nasıl olucak bilmiyorum akannehir

topuzun çevresine olabilir taşlar duvaktaki saçta aynı model .
dikkat et bak onda öyle taşlar var :lepi:

uzun duvak çok asil duruyo ama hangi moda evine gidersen git kabarık gelinlikte önermiyolar kaldırıyo etek kısmı duvağı yaa :)) bide nikah olsa neyse de düğünde uzunla rahat edemezdim zaten :jeyyar:

uzun duvak çok asil duruyo ama hangi moda evine gidersen git kabarık gelinlikte önermiyolar kaldırıyo etek kısmı duvağı yaa :)) bide nikah olsa neyse de düğünde uzunla rahat edemezdim zaten :jeyyar:

benim uzun gelinlik boyunda falan diyordum ama tabi haklısın gelinlik ortaya çıktığında diper tüm detaylar oluyordutr sempatiksalakcinni

Merhaba hanımlar, muhabbet coşmuşboshayallersmile ne güzelboshayallersmile

Ece helal kız, gel bi öpemŞeniz sen benide solladın
Bende sabah yapıştırdım lafı kapadım tel suratınalülülülülülü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…