Sipaydi ye Yardım lütfen

güveç içine mantarları doğra üzerine kaşar rendele fırına at mükemmel oluyor. cumartesi günü yaptık

acıktım galiba. ağzım sulandı :ecrin_bebek:

kızlar bizim evimiz sobalı. bu kültür mantarlarını alıyoruz. sobanın üstüne koyuyourz üstünede bi dilim kaşar ölede güzel oluyo =) Bazende tavada yapıyoduk.
bunu güveçte de denicem. çok güzel olur zemuszemus
kaşarları inmeye yakın rendeliyosunuz galiba dimi. mantarların pişmesini beklemek için.

pandomim ikisini birliktede atabilirsin farketmez ama dikkat et kaşarlar çok yanmasın.

bu arada sobalı dedin ya kış gelsin hergün size gelicem çok seviyorum soba üstü kestane,mantar,ekmekleri 2 yıl önce bizimde öyleydi mükemmel oluyor

pandomim ikisini birliktede atabilirsin farketmez ama dikkat et kaşarlar çok yanmasın.

bu arada sobalı dedin ya kış gelsin hergün size gelicem çok seviyorum soba üstü kestane,mantar,ekmekleri 2 yıl önce bizimde öyleydi mükemmel oluyor

Sen gel ben sana yaparım kestane mantar =))
Bazen babam külüne patetes bile koyuyo =))

naptınız be ağzım sulandı
2 sene öncesine kadar mantardan çok korkuyodum ama iki sendir yatısına gidiyorum hele de fırında ve kaşarlı oldu mu tadına doyum olmaz

bizde kış bitiminde sobalar kalkmadan hemen önce halama kahvaltıya gideriz onlarda soba var
bütün nimetlerini önümüze sürer halam sağolsun

benimde karnım çok acıktı yaaaa :) akşam belki bizim oradaki dörtyola giderim. dolaşırım birazcık. annemin dediği 1 TL yere bakarım dün alıyım dediğini alırım neyse 1,30 dakika kaldı ece sen ne zaman çıkıyorsun bi anda yok oluyorsun

:roflol: :roflol: saatli dğil ya benim çıkmam hadi çıkıyoz diyolar
bilgisayarı kapat deyip çıkıyorum
ibolar saat 5 te geliyolardı o zaman daha erken çıkıyoduk ama bu hafta normale döndüler bakalım bugün kaçta çıkcam

kızlar bana romantik komedi ya da komedi filmi önerin ya indireyimde eve gidince iftardan önce iziliyim vakit geçsin

dün bi market kağıdı gelmiş bize işte ahşap havan var 2 tl ekmek tahtası var 3 tl
bi sürü bişiler vardı aslında gidip bakmak lazım ama annem hepimizi atıcak evdne

PANDOMİM yapamadım canım hangi yerden img kadar alıcaz anlamadım deniyorum yine yalnış diyor uyuz oldum. bende başka yaptım napalımmm

ECE demek saatiniz yok ne güzel bizimde 5te saati sayıyorum artık bunalıyorum çalış çalış, bi ara git bak bakalım neler var

Bide Romantik Romedi çok güzel izle

Son düzenleme:
türk olan dimi cemal hünal falan oynuyo

aşk tutulmasını da indireyim aklıma gelmişken

Son düzenleme:
kızlar hadi film önerileri bekliyorum
başka türlü vakit geçmiyo ya

korku kapanı , alacakaranlık, yeni ay, 7 kocalı hürmüz, arog , yahşi batı, ocens eleven , ocens twelve, oceons thirteen, titanik

hepsini ramazan başladığından beri izledim

bugünde vampirle görüşmeyi izlicem :KK70:

PANDOMİM yapamadım canım hangi yerden img kadar alıcaz anlamadım deniyorum yine yalnış diyor uyuz oldum. bende başka yaptım napalımmm

ECE demek saatiniz yok ne güzel bizimde 5te saati sayıyorum artık bunalıyorum çalış çalış, bi ara git bak bakalım neler var

Bide Romantik Romedi çok güzel izle

canım benim yaptığımın başıda ile başlıyo sonuda [img] ile bitiyo.

[quote="Ece, post: 14830337"][B][COLOR=blue]kızlar hadi film önerileri bekliyorum [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff]başka türlü vakit geçmiyo ya [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff]korku kapanı , alacakaranlık, yeni ay, 7 kocalı hürmüz, arog , yahşi batı, ocens eleven , ocens twelve, oceons thirteen, titanik[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff]hepsini ramazan başladığından beri izledim [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff]bugünde vampirle görüşmeyi izlicem :D[/COLOR][/B][/QUOTE]

aman ya hiç sevmem vampirli mampirli sinemaları =))
bence klasik şaban oğlu şabanı izle.
geçen izledim kaç kere izledim yine gülüyorum yine gülüyorum ya
Allah rahmet eylesin kemal sunala.

:roflol: :roflol:
aa acayip bi vampir takıntım var
kırmızı numarasız lens almayı düşünüyorum kendime annemi bi ikna edebilsem :jeyyar: süpper olacak

hemde ne manyaklık
bikaç film daha var ama onlar birazcık iğrençmiş o yüzden boş mideyle zor olur diye ramazandan sonraya bıraktım

bizde biz siz olmadığı için onu da beraber alırız sanırım
bizde 1 kere alınıyo bizde nişanda aldık çünkü

X