Sipaydi ye Yardım lütfen

tabikide olabilir gerek kalacağını sanmıyorum bir sürü model var.
emin ol acaba hangisini alsam diyceksin modell bol etrfata yeterki bütçeye uysun

Bencede ben hazır bulurum zaten.
hatta var ya şunu bile düşünüyorum bukadar beyaz falan diyorum ya
kahve rengi istemiyorum orda gidip kahve rengi beğenip bile alabilirim :KK1:
böle şeyler çok oluyor

Bencede ben hazır bulurum zaten.
hatta var ya şunu bile düşünüyorum bukadar beyaz falan diyorum ya
kahve rengi istemiyorum orda gidip kahve rengi beğenip bile alabilirim :KK1:
böle şeyler çok oluyor

bende beyaz koltuk istiyorum ama füme çok hoşuma gitti koyu renk.
bilmiyorum onun için gezmeden anlaşılmıyormuş kaydirigubbakcemile5

haftasonu bana çok iyi geldi cuma+cumartesi+pazar ve bugünde dahil hizmet ettim.
hergüne ayrı ayrı misafirler vardı gündüz uyudum akşam hizmet ettim. pazar günü hakanla görüşmedik bile bize misafir geldi onlar babannesine davetliydi falan.

biz cumartesi akşam üstü bursaya gittik amcamlara iftara
12 ye kadar oturduk ordan çıkınca tophaneye gittik ama çok soğuktu oturamadan geri döndük eve geldiğimizde 1 i geçiyodu
dünde 11 e kadar uyudum :lepi: ama hala uykum var

benimki felaket durumda şuanda
ramazandan sonra nasıl düzene oturcak hiç bilmiyorum ama
akşam yatıp sabah kalkmayı özledim :KK1:

:) aman canım yaw. düzene girer inşallah.
ohh içim rahatlıyor böyle sürekli Listem eksiliyor falan filan ya rahatlıyorum. darısı inşallah daha iyileri ile sizlere.

ben bu ara hiçbişey almak istemiyorum ya

bi süre bişey almıyım sonra nereye koycam diye düşünüyorum ama bi taraftanda al bugün olmasa yarın lazım olur diyorum karıştım yani
market kağıdı vardı dün güzel bikaç parça şey vardı aslında ama

bende bi ara senin gibi düşünüyordum ama biliyorum evlilik zamanı yaklaştığında daha çok sıkışıcam ozaman zaten bi stres olucak üzerimde bide bu para sıkıntısı kıpırdayacak yerimiz kalmayacak almaktan yanayım onun için kesinlikle ev ne kadar küçük olursa olsun sıkıştır bi kenarlara çeyiz bu sonuçta alt tarafı 9 ay daha sıkışık oturun :) sonra topla götür evine hem borçları bitmiş olucak hemde sen rahat ediceksin bayanssulusmile

öyle tabi de gel anneme anlat o da
kurban bayramından sonra ne alırsan al o zaman ortada da dursa sorun olmaz
ama bayramda falan gelen oluyo heryer dağınık iyi olmuyo diyo

buna bişey diyemem benim annemde diyor ama dinlemiyorum :jeyyar: yemek odası komple iptal,
mesela dün misafir varken yağmur yağmaya başladı o yağmur hızlansa eğer başka yemek yiyecek yer yok 10 kişi var asla masalar sığmazdı kocamandı çünkü. yemek odasında yemek yememiz lazımdı ama orayıda ben iptal ettim. :jeyyar: şimdi kendisi alıştı bana dün diyorki sana da bu süzgeçten alıyım 1 YTLlik bişey ama kendisi almak istiyor. çünkü çeyiz hazırlamak keyifli bişey. mesela uyguna görürsen teflon al diyor biliyor sonra sıkışırsak yandık. annene anlat elime geçtikçe alıyım diye yine yok derse para at kenara başka çaren yok :)

Günaydınlar kızlar.. Hafta sonlarınız çok güzel geçmiş :nazar:

bende cumartesi misafirleri ağırladım. pazarda akşama kadar yattım dinlendim diyebilirim.
hastalığımı tam atlatamadım...

X