Sipaydi ye Yardım lütfen

bende gittim nişan fotoğraflarından çoğalttırdım
yarın İstanbula gideceğim için onlarada götüreyim istedim
dışarısı çok fena sıcak :S

:teytey:,benim aynı,asıl sen anlat hazırlıklar nasıl gidiyor

hazırlıklar bu ara durdu sanırım sıkıldım evlilik telaşından Çok üzgünüm çoook:çok üzgünüm:
bide geçen ay çok harcadım parada kalmadı elimde arada araştırıyorum işte beğendiğimi lazım olanları bulduğumda alıyorum atıyorum çeyizime kaydirigubbakcemile3
10 ay var işte kısmetse 5 haziran 2011 düğün düşünüyoruz -tatlicadiarzu-

haklısın güzel bişey görünce hemen alınıyor,malum kız çeyizi bitmiyor
sayılı günler geçer,nişanın fatih uğur gönül davette olmustu degilmi diğer topiklerden takip ettiğim kadarıyla,nasıl bir yer bende basladım simdiden araştırmaya,beşiktaştakide güzelmiş

kesinlikle canım senin daha iyileri olsun inşallah sempatiksalakcinni
Fatihte oldu nişan için en ideal mekan diyebilirim hem ikramlar hemde çalışanları süper...
gidersen falan referans olarak söyleyebilirsin yardımı oluyor
Beşiktaşta şimdi düğün düşünüyoruz ama detaylı konuşmaya henüz gidemedik 7000 YTL dediler 750 kişilik salon opuyorumnanaktan

sevgilim evde yaparız nişanı diyor ama eve sığmak zor olur,o yüzden düğün salonu düşünüyoruz

düğünden evlencez inş. yine salon tutcaz ,beşiktaştaki pahalıymıs

sevgilim evde yaparız nişanı diyor ama eve sığmak zor olur,o yüzden düğün salonu düşünüyoruz

düğünden evlencez inş. yine salon tutcaz ,beşiktaştaki pahalıymıs

ozaman bakırköy gönül davet ile konuş 250 kişilik falan orası da
Fatih 500 kişilik 3000 YTL falan denk geliyor hemen hemen zemuszemus
Beşiktaşı düğünde falan düşünebilirsin nişan için hem büyük hemde pahalı yerimseniben

bakırköydeki ne kadar fiyatı cnm,yazlık evdede yapma şansım var ama bakalım,beşiktaşta düğün olur ama çok pahalı ya

bakırköydeki ne kadar fiyatı cnm,yazlık evdede yapma şansım var ama bakalım,beşiktaşta düğün olur ama çok pahalı ya

tam bilmiyorum kişi sayısına göre düşer ama sanırım 2000 YTL kapı açıyorlar indirim oluyor ama yerimseniben
Beşiktaş evet pahalı ama mükemmel bi yer gönül davetler gerçekten çok iyi a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…