Sipaydi ye Yardım lütfen

kız olan bebek doğuştan felçli olarak doğacak ne yazık ki
doğumdan sonra 1 dizi ameliyat olacak
tabi canlı olarak doğarsa
beyninde şimdilik sorun gözükmüyomuş

ameliyatlar ne yazık ki hem pahalı hemde uzun süreceği için bursadan ev bakıyolar
bebek doğuncaa iyi olanıda yanlarında olacak inegöl-bursa mekik dokuyacaklar
doktorlar yinede umut vermiyo belki 1 belki 2 sene yaşar diyolar
tabi yaşama ihtimalide var ama

umarım ya =( pazar günü de keyifsizdi cnaım benim ya
daha 21 yaşında şu yaşadıklarına bakar mıısn

Allah hayırlısını versin inşallah.
Bebek doğuştan felçli olarak doğacaksa hani bunuda doktorlar kesin diyolarsa o bebeği dünyaya getirmek istemezdim galiba. Onun için kötülük olurdu bu heralde. Ömür boyu felçli ve birilerine muhtaç olarak yaşıyacaksa ne bileyim ya zor şeyler. Allah yardımcısı olsun.

biz şimdi böyle düşüniyoruz aslı ama onu hissetmediğimiz için belki de eee bide ben şeyi düşünürdum belki de sapa sağlam doğacak Allah bana bunu veriyorsa sevgili kuluyum ki kendi için önemli olan bi canı bana emanet ediyor

yazarken bile tüylerim diken diken oldu Allah kimseye yaşatmasın

biz şimdi böyle düşüniyoruz aslı ama onu hissetmediğimiz için belki de eee bide ben şeyi düşünürdum belki de sapa sağlam doğacak Allah bana bunu veriyorsa sevgili kuluyum ki kendi için önemli olan bi canı bana emanet ediyor

yazarken bile tüylerim diken diken oldu Allah kimseye yaşatmasın

AMİNNNNNNNNNNNNNNNN

güzel bi bakış açısı. ama işte bende ya öle bi ihtimal olmazsa diye düşünüyorum şu an.
tabiki onun yerinde olmadığımız için onun yaşadığı duyguları tam olarak bilemeyiz.
anne olucağımız zaman farklı düşünürüz. allah öyle uygun görüp verirse tabiki evladımız canımız ciğerimiz. ama bile bile de lades demek istemem. hani kendimden geçtim o doğacak yavrunun hayatı için. of ne biliyim ya çok duygulandım bende. ağlıcam galiba =(
Allah kimseyi evladıyla imtihan etmesin...

Günaydın kızlar,
Ece Dün senin o gri elbisenin aynısını gördüm bide siyah altı düz üstü beyaz siyah puantiyeli bi elbise daha gördük ikisini de denedim Hakan diğer siyahı beğendi üstümde hani boğazlı sıfır kol modellerdenonu aldım bende

olsun giy be ya almışın zaten
kaça aldın :jeyyar: benimde çıkıp bi elbise almam lazım şık bişiler

aslı geçmiş olsun ya
iyi ölen olmamış
ama eminim çok korkmuşsundur
umarım yaşamazsınız bi daha

olsun giy be ya almışın zaten
kaça aldın :jeyyar: benimde çıkıp bi elbise almam lazım şık bişiler

Hakan aldı 30 YTL ye sempatiksalakcinni bide kenime kırmızı cüzdan aldırdım ama onda çok kötü olduk ben almak istemedim artık kırmızı görmemk için fena bi takıntım var kırmızıya oda gizlden almış laelaelaelaelae

sen kırmızı görmek istemiyosun akannehir hayırdır ya niye ki
iyi günlerde kullan bende 27 ye almıştım griyi :KK70:

X