Sipaydi ye Yardım lütfen

hoşbuldukkkkk lokumlarımmmm.... buraya grince öyle bir rahatlıyorumki öyle bi benimsemişimkiii bu topiğii,, burdan günlükten ve ne giydinden başka bi yere gitmiyorum :))
ece bilekliği beğendim ben şahsen bizzat kanımca :)

mavi sana çok yakışıyoo zaten gizemmmm :)

gel canım her zaman...
bu aralar takıntı oldu galiba sürekli böyle mavili giyiyorum vereliniortakvereliniortak

sağolun kzılar kararsız kaldım da

speedyim bohça için aldığım ibolarda bohçaları da pazar akşamı getircekler
sünnet mevlütlü olcak orda giyemem zaten

Kızlarrr yaaa pazar günü babalarınıza n alıcaksınızzzz bi fikir verin yaaa :KK43:( ben daha önceki babalar gününde gömlek aldım, pijema takımı aldım, parfüm aldım, saat aldım, sigara tabakası aldım..Fenerbahçeli eşoftman takımı aldım, Daha bişi kalmadı aklımda vallahi :KK43:
Sizler birde 2'şer tane hediye alcaksınız :))

biz aldık bile geçen akşam çıktığımızda taksime LCW ikiisne de aynı renk ve aynı model penye tshort aldık. :jeyyar: bi giyerlerse aynı model pişti olacaklar ama olsun

gizemmmm dünürler bi akşam toplaşırlarsa ve birbirinden habersiz giyip gelirlerse gör sen cümbüşüüü :))
Güle güle iyi günlerde giysinlerrr...

kızlar size bişey anlatayım

benim altim var belki daha önce söylemişimdir kaynımın 2. eşi
onun 2 kızı var kaynımında 1 kızı 1 oğlu var
hatta kadının kızıyla kaynımın oğlu evli ikiz bekliyolar ya o
geçen hafta içi
eltim kızların üçünğde alıp bursaya çarşıya çıkmış
nişan için kıyafet almaya
kendi kızlarına almışlar kaynımın kızına bişey almamışlar
kız kendi çalışıyo küçükte değl benimle yaşıt
kıza niye bişey almadın diye sordum beğenemedim falan dedi
o kadar özeniyodu biliyorum ama
kim bilir niye öyle oldu
sinir oluyorum ya böyle ikiyüzlü davranan insanlara

birde cumartesi günü aradılar bizi akşam gelip bohçaları getirelim dediler
benim çarşıda işim vardı annemde yetişemem yarın gelsinler dedi
pazar günü oldu tabi onlarda trip yaptılar işte gelmeyiz biz işimiz var falan diye
ibo kaynıma gitmişti
orda bunu bir doldurmuşlar girdik birbirimize
bi daha arama beni dedim annemi aramış ibo bayağı bi konuşmuşlar
ama sinir oldum :kızgın: sanki onlara giren çıkan bişey var ya

ben babama daha bişey almadım belki de hiç almam
kayınpederim yok zaten rahatım yani :jeyyar:

Ece eltinin yaptığı terbiyesizlik ayırım yapıyor çocuklar arasında :umursamaz::umursamaz:
Allah verir cezasını merak etme ama sende uzak dur bence samimi olma pek sağlam birine benzemiyor eee siz kız evisiniz ne isterseniz o öyle olmak zorunda ...

İbo da gaz ile çalışıyor sanırım ufacık şeyde seni koruyacağına hemen gaza geliyor ama sakın kötüleme iboya herkeze iyi davran ama samimi olma Şeniz bu tip insandan zarar gelir şakkıdı

yolarım o eltiyle kaynı ben ......... onlar size uymak zorunda kendi istedikleri an gelemezler insan olan sorar müsaitmisiniz bohça için gelmek istiyoruz derler, ayruca iboda ne öle herkesin dolduruşuna geliyo?? kendi aklı yokmu ibonun ne çabuk yönlendirebiliyorlar ve aklına girebiliyorlar ibonun?? canın iboyu çek kenara ciddi manada konuşş " bak evlenicez ve sen çabuk dolduraşa gelebiliyorsun benimde çevremde okadar şey diyen var ama ben kendimden ve senden emin olduğum için bu hayatı ikimiz yaşayıp paylaşacağımız için kimsenin lafına bakmıyorum, unutma kapımız kapandığında o evin içinde sen ve ben kalıcaz" demelisin canım.. ama ciddi manada konuş iboyla gerçekten...

bencede o eltim benmle çarşıya çıkan
bohçaları hazırlayan
ama gün geçtikçe gerçek yüzlerini görüyorum ne yazık ki

sorma ya bende kötülemiyorum
alttan alttan ne yapayım

berke nişan cd sini almış :lepi: akşama izlicem

yolarım o eltiyle kaynı ben ......... onlar size uymak zorunda kendi istedikleri an gelemezler insan olan sorar müsaitmisiniz bohça için gelmek istiyoruz derler, ayruca iboda ne öle herkesin dolduruşuna geliyo?? kendi aklı yokmu ibonun ne çabuk yönlendirebiliyorlar ve aklına girebiliyorlar ibonun?? canın iboyu çek kenara ciddi manada konuşş " bak evlenicez ve sen çabuk dolduraşa gelebiliyorsun benimde çevremde okadar şey diyen var ama ben kendimden ve senden emin olduğum için bu hayatı ikimiz yaşayıp paylaşacağımız için kimsenin lafına bakmıyorum, unutma kapımız kapandığında o evin içinde sen ve ben kalıcaz" demelisin canım.. ama ciddi manada konuş iboyla gerçekten...

ne güzel yazmışsın ya
bi atlatalım şu olayı ondan sonra konucam zaten
hayır salakların anlamadığı biz çalışıyoruz kimse evde oturmuyo ki

yaaa bende merak ediyorum cd'yii yaa gizeminkini canlı canlı izledimdee seni çok merak ediyorum ecemim yaaaa..
Eltiniyse takma kafaya ve şükretki henüz nişanlıyken öğrendin gerçek yüzünüüü ve ona göre davranırsın bundan sonra.. iş ibonun kolay dolduraşa gelmesi herkesi bir kenara at ve ibonun bu huyunu törpülemeye çalış...

X