Sipaydi ye Yardım lütfen

O ne demek nan eskiceksin filan :mymeka: Bikeree kıdemlii gelin olcem o zaman şakkıdı Dahaa çokk eskimemm benn aklinialirimsmile

jeton kaç köşe yavrum geç düştü gel bi vuruum da yere düşsün jeton :tomato:alsanaalsanasmile
eee eskiyeceksin tabi şekerim delikafaduldendelikafadulden napalım özlemişim nan seninle kavga etmeyi ŞenizŞeniz

Puhahahhaa :roflol: Telefonlaşırızz derkenn haberleşmeden şey yapmıcaz mıı yanii delikafadulden :roflol: :roflol: :roflol:

çocuk zamanı bi telsiz alrızı telefondan da girmesiin diye fatura gamyoncuiremsu:roflol:a

jeton kaç köşe yavrum geç düştü gel bi vuruum da yere düşsün jeton :tomato:alsanaalsanasmile
eee eskiyeceksin tabi şekerim delikafaduldendelikafadulden napalım özlemişim nan seninle kavga etmeyi ŞenizŞeniz

çocuk zamanı bi telsiz alrızı telefondan da girmesiin diye fatura gamyoncuiremsu:roflol:a

alsanaalsanasmile guclubacismile özlersin tabi sempatiksalakcinni Eskimiciiğiimmmm diyorum sanaa Çok üzgünüm çoook

Anamm ne telsizii bu devirde kaydirigubbakcemile3 pc den an be an haberleşiriz niyeti bozdurma bana sempatiksalakcinni

X