Sipaydi ye Yardım lütfen

gamze öyle olsun şekerim
ama sonra sende deme evlilik muhabbeti beni sıkıyo o yüzden gelmiyorum diye aklinialirimsmile

yavrum cengizi bi bulabilsemm eklicemde anam çocuk yoğun gazetede çalıştığı için bişide diyemiyorum ama bu akşam sıkıştırırım onu ben :)

ooooo anacımmm yaw maşallah yaneee bu ne iş yoğunluğu böyle bu çocuk sana da zaman ayıramaz bu tempo ile.

bidenem ayırmasın zatennn kaydirigubbakcemile3 ben sürekli benimle ilgilensin isterim sevdiğim adamın eee cengodada bu ışığı göremyorum tamam güzel geçti herşey gayet centilmen falandı lakiiin işi çok yoğun olduğundan msn'de görüşüyoruz yada telde mesajlaşıyoruz.. amaan düşünsene haftaya görüşelimmi diyor ve biz 1 hafta öncesinden plan yapıyoruz görüşmek için :KK1:

ohhoo salla be onu gamzem
ne o liseliler gibi yalnızca mesajlaşmak msn den konuşmak falan
daha hakiki birini bulalım biz sana :jeyyar:

gizemim salladım gitti SADECE ARKADAŞIZ :)

aslım hoşbulduk bitanemmm, annanemde ileri derecede kemik erimesi varmış, dedeciğimde ise gözleri katarak olmuş ameliyat olması şart, kalp büyümesi çıktı, şeker hastalığı çıktı ve alzamır olduğu belirlendi malesef..

ohhoo salla be onu gamzem
ne o liseliler gibi yalnızca mesajlaşmak msn den konuşmak falan
daha hakiki birini bulalım biz sana :jeyyar:

hee valla ecemim yakışıyomu 26 yaşındaki kıza liseliler gibi mesajlaşmak ve buluşmak için 1 hafta öncesinden planlar yapmak :KK1: düşün gizemin nişanı için ben bodrumdayken plan yapmıştık cengizle okadar vahim durum yaniiiikaydirigubbakcemile3

Dipnot: "Sevgili sessiz izleyici grubu" öhöö öhööö arkadaşlar aşağıdan izleyip okuyup durmayın (aşağlarda kalmayın buyurun üst katlardada boş yerimiz var) katılımlarınızı bekliyoruz ( görüldüğü üzere henüz kimseyi yemiş değilizz , sıcakkanlı kişilerizdir biz :))) korkmayın sadece muhabbet ediyoruz fazlasını yapmıyoruz, yapacak olursakta biz msn'de hallediyoruz bu durumu merak etmeyin :)

Dipnot: "Sevgili sessiz izleyici grubu" öhöö öhööö arkadaşlar aşağıdan izleyip okuyup durmayın (aşağlarda kalmayın buyurun üst katlardada boş yerimiz var) katılımlarınızı bekliyoruz ( görüldüğü üzere henüz kimseyi yemiş değilizz , sıcakkanlı kişilerizdir biz :))) korkmayın sadece muhabbet ediyoruz fazlasını yapmıyoruz, yapacak olursakta biz msn'de hallediyoruz bu durumu merak etmeyin :)

hehehe sessiz sessiz izleyip gitçektim ama bu msjı görüp bi merhaba dememek olmaz meraba kızlarrrkaydirigubbakcemile2

X