Sipaydi ye Yardım lütfen

ben ararım az sonra barışırız büyük ihtimalle
ama ben onlara kaç gündür diyorum
gerginim ben son hafta bulaşmayın bana diye de dinleyen kim
dün iboya da söyledim son 1 hafta sakınn uğraşma benimle dedim

nurrose teşekkür ederim. vallahi eee senin resimlerin yok mu?

Ece sinirliyim diye şartlandırma kendini sinirliyim dediğinde yada agresifim daha çok olabilirsin. sakinim de sakinleşmeye bak.

Speedy naber canım. Dün Yasinle konuştum Perşembe gün ki buluşmamıza gelemicek. Kendisi sabahçı işten çıkışta da annesini fizik tedaviye götürücek. Bir sonraki buluşmamızda o da katılacak bize. =)

Speedy naber canım. Dün Yasinle konuştum Perşembe gün ki buluşmamıza gelemicek. Kendisi sabahçı işten çıkışta da annesini fizik tedaviye götürücek. Bir sonraki buluşmamızda o da katılacak bize. =)

canım zaten buluşma olmayacak perşembe günü gamzenin ananesi ve dedesi hastaymış onları doktora götürüyormuş önümüzdeki hafta ayarlamaya çalışılır herkeze uyar mı bilmiyorum :sm_confused:

canım zaten buluşma olmayacak perşembe günü gamzenin ananesi ve dedesi hastaymış onları doktora götürüyormuş önümüzdeki hafta ayarlamaya çalışılır herkeze uyar mı bilmiyorum :sm_confused:

hım anladım canım. diğer hafta Yasinle bize uyar büyük ihtimalle canım. yine konuşuruz ayarlamaya çalışırız.

X