Sipaydi ye Yardım lütfen

NİŞANIMIZ mükememel hatta daha da ötesinde geçti inanin tüm aksilikleri bugün unuttum bile sanki hiç yaşamadım delikafadulden

Cuma sabah 9 da giydim nişanlığımı gece 3 te çıkardım öyle keyifli bi gün geçirdim ki size anlatmakla inanın bitmez dış çekimlerimizi de yaptık ulus parkı,gülhane,pierloti,birazda ful tur sonra bizim evimize geldik ama akşam 5 oldu tabi bu arada toplamda 510 resmimiz var hepsini ekleyemesemde face ekledim çoğunu kk dakiler içinde buraya ufaktan özel album yaparım şutarafagitti

anlatmakla inanın bitmez yaşamak lazım keşke bitmeseydi dedim ama iyiki de bitmiş Hakanla evlenmek için şimdi gün saymaya başlıcaz tabi önce günümüzün belli olması lazım vereliniortak

ECE kuzum malum hiç oturmadım ama bi anda bi oturdum masamızın yanında bir çiçek ama inan aklıma gelmedin bakalım derken beni öyle mutlu ettinki anlatamam msj ile resmi yolladım ama gelmemiş kısmet

ASLI canım sizin gelmenize de çok sevindim hatta hakan dedi vefalı arkadaşlar bigün yasin ben aslı bişeyler yapalım dedi aklında olsun canım çok sevin inan gördüğüme

GAMZE enişte adayı ile geldin kapattın kısmetlerini napalım sempatiksalakcinni iyiki geldin ama canım alkisalkisalkis artık istediğin zaman bahsettiğim kişi ile tanıştırabilirim hihoyyyt

SİZİ SEVİYORUM İYİKİ VARSINIZ ECEYİ DE NİŞANLAYALIM GEÇELİM DEDİKODULARA SONRA DÜĞÜNE delikafaduldendelikafadulden

ayyyy ayyyyy ayyyyy ben anlata anlata bitiremiyorumki o akşamı anneme ve babama.. çok güzel bi duyguydu seni en mutlu güünde görmekk, gelicektim yanına ama kızım hiç oturmadınki oynarkende o neşeni bozmak istemedim araya girmek istemedim yoksa salonda salına salına yüricektim hani o bahsettiğin kişi için kaydirigubbakcemile3 cengizde bi türlü bırakmadı bak kalabalık orası çok erkek var dedi :umursamaz: bu arada aslıcımda ve enişteciğimdeçok tatlı çok şekerlerdi pat die masalarına oturmamam rağmen deli olduğumu anladıkları için sesleeini çıkartmadılar kaydirigubbakcemile3 şaka şaka çok sevdim ben aslıyı ( hernekadar seni izlmekten konuşamasakta)
BEN ÇOK MUTLU OLDUM ÇOK EĞLENDİM ÇOK KEYİF ALDIM GİZEMİM..Amaaaa slyatı izleyemedim çok üzüldüm yaaaa :sinifsinif:

benim mola şansım yok taksitler devam ediyo
zaten alıcağım büyük bişey yok
cumartesi yatak örtüsü gördüm 70 lita akannehir
onlardan alıcam hatta 2 tane alıcaz biri bohçaya konulcak sanırım diğerinide çeyizime kaldırcam

ayyyy ayyyyy ayyyyy ben anlata anlata bitiremiyorumki o akşamı anneme ve babama.. çok güzel bi duyguydu seni en mutlu güünde görmekk, gelicektim yanına ama kızım hiç oturmadınki oynarkende o neşeni bozmak istemedim araya girmek istemedim yoksa salonda salına salına yüricektim hani o bahsettiğin kişi için kaydirigubbakcemile3 cengizde bi türlü bırakmadı bak kalabalık orası çok erkek var dedi :umursamaz: bu arada aslıcımda ve enişteciğimdeçok tatlı çok şekerlerdi pat die masalarına oturmamam rağmen deli olduğumu anladıkları için sesleeini çıkartmadılar kaydirigubbakcemile3 şaka şaka çok sevdim ben aslıyı ( hernekadar seni izlmekten konuşamasakta)
BEN ÇOK MUTLU OLDUM ÇOK EĞLENDıM ÇOK KEYıF ALDIM GıZEMıM..Amaaaa slyatı izleyemedim çok üzüldüm yaaaa :sinifsinif:

Gelmeniz gerçekten beni mutlu etti.
Sen iste bi akşam 4müz bişeyler yaparız sende bi anda dahil olmuşşsun gibi falan yapabiliriz :roflol::roflol:
sen yeterki iste yane delikafaduldendelikafadulden
Resimlerim ne durumda gördüm sizde çok çektiniz resim :jeyyar:

benim mola şansım yok taksitler devam ediyo
zaten alıcağım büyük bişey yok
cumartesi yatak örtüsü gördüm 70 lita akannehir
onlardan alıcam hatta 2 tane alıcaz biri bohçaya konulcak sanırım diğerinide çeyizime kaldırcam

Bende de durmak yok napalım sıkışşsamda halletmem lazım sempatiksalakcinni

tamam gizemim :) hele senin masaya gelirken heey diye bağırışın hala kulağımda yaaa :)) ama çok terledin kuzum yaaaa kaşıklı hatunum benim :))) resim konusuna gelince cengiz çok çekti evette nedense elleri titrek olduğu için kaydırmış hep görüntüleri ama 2 tane video çekmiş seni oynarken falan :)

BEN ÇOK MUTLU OLDUM ÇOK EĞLENDİM ÇOK KEYİF ALDIM GİZEMİM..Amaaaa slyatı izleyemedim çok üzüldüm yaaaa :sinifsinif:

Gamzecim hoşgeldin Şeniz
masalarına pat diye oturdum ne demek yahu. zaten beraber oturcaktık öle konuşmuştuk. zaten gelip oturmasan darılırdım.
bende oynayamadığım için çok üzgünüm. hele ki dans edemediğimiz için. Yasin bey çekiniyo dans etmekten. beni deli ediyo bazen :mymeka:

tamam gizemim :) hele senin masaya gelirken heey diye bağırışın hala kulağımda yaaa :)) ama çok terledin kuzum yaaaa kaşıklı hatunum benim :))) resim konusuna gelince cengiz çok çekti evette nedense elleri titrek olduğu için kaydırmış hep görüntüleri ama 2 tane video çekmiş seni oynarken falan :)

eceeeee az kaldııııı bidenemmmm büyük güne az kaldııııı dındırı dındırı dındırı dındırı :)
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?p=13612544&posted=1#post13612544 buyurun hatunlar içimden geçenleri yazdım.... RADİKAL ARKADAŞLARIM BENİM...

Evet canım çok oynadım terledim yandım resmen. umarım memnun kalmışşsınızdır...

Merak ediyorum videoları resimleri hepsini :roflol:

aslım bitanem hoşbulduk güler yüzlü arkadaşım, yasin enişte için planlarımı biliyosun tatlım msn'de konuştuğumuz gibi :)) aslında bigün şöle müzikli bi yere gitsek orda bak nasıl dans ettiriyoruz ama kızarmıki bilemiyorumki zorla bişi yaptırıyoruz die :)

gizemim cengizden hoşnut kaldım evet ama ablamdan aldığım duyumlara göre ( ablamın çok yaın çalışma arkadaşı olur 4 yıl beraber çalıştılar ) bana şunu dedi, dikkatli ol fazla kendini kaptırma cengizde ufuk ve ailesi gibi tekrar aynı şeyleri yaşamaya gücün varsa ona göre karar ver dedi... kafam karıştı gizemim anlicağın evet hoş biri evet iyi eğleniyo insan yanında ve evet centilmen biri fakat benim tekrar aynı şeyleri yaşamaya gücüm yok artık oldumu son olsun istiyorum çünkü yaş 26 oldu artık.. senin nişanında seni öyle görünce canım çekti benimde :))

gizemim cengizden hoşnut kaldım evet ama ablamdan aldığım duyumlara göre ( ablamın çok yaın çalışma arkadaşı olur 4 yıl beraber çalıştılar ) bana şunu dedi, dikkatli ol fazla kendini kaptırma cengizde ufuk ve ailesi gibi tekrar aynı şeyleri yaşamaya gücün varsa ona göre karar ver dedi... kafam karıştı gizemim anlicağın evet hoş biri evet iyi eğleniyo insan yanında ve evet centilmen biri fakat benim tekrar aynı şeyleri yaşamaya gücüm yok artık oldumu son olsun istiyorum çünkü yaş 26 oldu artık.. senin nişanında seni öyle görünce canım çekti benimde :))

fazla yorum yapmayım ozaman =) dinle beni :roflol::roflol:

aslım bitanem hoşbulduk güler yüzlü arkadaşım, yasin enişte için planlarımı biliyosun tatlım msn'de konuştuğumuz gibi :)) aslında bigün şöle müzikli bi yere gitsek orda bak nasıl dans ettiriyoruz ama kızarmıki bilemiyorumki zorla bişi yaptırıyoruz die :)

canım kızması büyük olasılık. biliyosun ya dans yüzünden bile gerilebildik bi anda. Ama ona bi bardak viski verirsen oynarmış hohohoh. düğünde öle yapıcam bir iki bardak viski içircem utanmadan döktürsün.

gamzee yapma bunu bana eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile

eceeeeee ya istanbula taşının aklinialirimsmile

biliyorum gamzem son 3 gün burda olmıcam ya o yüzden bişey yapamıcaksınız :jeyyar:

aslım imkanım olsa inan ki taşınırım ya

speedyim deme öyle yaa

viski içiririz kırmızı şarap içiririz bizde enişte beye :))) ama bişi diyimmi nişanda masada karşılıklı otururken ben hiç bişi çakmadaım aslı okadar güzel idare ediyorsunki MAŞALALLAH diyorum bitanem...
ECE EVET YAAA ıSTANBULA TAŞININNN NEEEE OLUUURRRRR

X