Sipaydi ye Yardım lütfen

kızlar kızlar gelemmmii yanağızdan öpemmmiii kaydirigubbakcemile3pişttt naberrrrrrsiniizzz kaydirigubbakcemile3 benmi ben ohhhh mis gibiyim şuanda bi duş yaptımki sormayın gitsinnn köpüklerle çocuklar gibi oynadım sonracığıma duşta birde müzik dinledimm ayyy Serdar Ortaçın Poşet şarkısı Yeşil Su şarkısı ve Kolayca şarkısına bayıldım döndür başa aynı şarkıları dinledim dinledikçe keyiflendim keyiflendikçe köpükleri dahada köpürttüm köpürttükçe zor durulandım ve böylece 1 saatte duştan çıkabildim kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 hani derler ya su sesi insanı dinlendirir diyee çok doğru yaa terapi gibi geldi bu bana zemuszemus
Heyecan dorukta yarın spdeyy'nin nişanı var güzelimi görücem ben ve pandomimle yani aslımlada tanışıcamm ve tabiki enişte beylede kaydirigubbakcemile3 pandomimle gelin odasını basıcazzz gizeme güzel sürprizlerim var kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 Neyseee işte öyle elbisem hazır ben hazır bi ojelerimi sürücem onuda akşam halledirim... Gidimm kahvemi yapimmm ve Eniştemin Aldığı Bir Kadın Bir Erkek filminin yeni dvd'lerini izlimmm seviyorum ben bu eniştemi yaaa nekadandaaa beni düşünüyoo nekadanda benle ilgileniyo ve nekadanda sevdiğim şeyleri yapmaya çalışıyolar ablamla birlikteee :lepi: karar verdim eski bölümlerden başlayıp yenilerine doğru izlicem ve tüm günüm dvd izleyerek geçicek keyifle geçicekk hadi bakalım yarına az kaldııı akşam 7 gibi gamze evden çıkar cengiz gelir onu alır ve doğruuuuuuuu gizemin nişanına giderrrrrr :lepi::lepi:

Eceeeeemm bidenemmmm aşk kuşummmmm gördüümmmm sandığınıı ve çok hoşuma gitttiii birde bohçalarıda gördüm kayınvalidenin ve eniştemin bohçalarını gördümm inan çok güzellerr yaaa inşallah sorunsuz şekilde hallediceksin bitanem inşallah haftaya senin için güm güm olucak kalplerimizzz arkadaşımmm olumunekankayizsmile

PANDOMİM ( ASLIM) ECEM VE GİZEMİM RABBİM MUTLULUKLARINIZA MUTLULUK KATSIN VE SAĞANAK MUTLULUK YAĞMURU ALTINDA ŞEMSİYESİZ KALIRSINIZ İNŞALAAAHHHH:Saruboceq: SEVİYORUM SİZİ VE ÇOK DEĞERLİSİNİZ ÇOK İÇTEN ÇOK SICAK KANLI ÇOK DOBRA NEDEDİĞİNİ BİLEN ADAM SATMAYAN İŞİ BİTİNCE UNUTMAYAN DOSTLUĞA ÖNEM VEREN SAHİP ÇIKAN ADAM KULLANMAYAN İNTERNET ORTAMINDADA DOSTLUĞUN OLABİLECEĞİNİ GÖSTEREN DEĞERLİ KİŞİLERSİNİZ VE HERBİRİNİZ BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ DEĞERLİSİNİZZZolumunekankayizsmile

gamzem benim :1hug: hoşgeldin canım ya
geldin içimi açtın valla
ne kadar güzel yazıyosun
gizoşuma ne sürprizler yapıcan kız kulağıma fısılda bakimm

Ecemim sağol bitanem. aslında deliye vuruyorum herşeyi bakma sen bana.. şu sıralara bişilerle uğraşmam lazım çünkü 7 haziran yaklaşıyo ve canım yanmaya başlıyo heleki yarın aslında benim için çok kötü bi gün ama gizem ve pandomim sayesinde atlatıcam o günü..

Gamzeciğim neler neler yazmışsın kız. Sende yazma kabiliyeti var çok iyi. Maşallah. :nazar:
Canım yarın gelin odasını basamayabiliriz birlikte çünkü ben işten 19 'da çıkıyorum. Yasin almaya gelicek. direk gelicek trafik durumuna göre elimizden geldiğince erken gelmeye çalışıcaz.
Güzel sözlerin için çok teşekkür ederim Gamze sende bizim için benim için çok değerli ve özelsin. Acayip cana yakınsın sen ya. Tatlı dilli arkadaşım.

Bu arada 7 haziran niye senin için kötü. Ben bişeyler kaçırdım galiba izindeyken =(

aslıcım cengizde 6 da çıkıyo gelip beni alıcak ve 7 gibi çıksak ancak 7 7:15 gibi salonda oluruz ee araba parketme durumu falanda var bilemiyorum yanii..

canım ben geçen sene 4 haziranda istenemme günümdü ve 5 yıllık birlikteliğim vardı.. geçen sene bugün bende tatlı telaşlar vardı ne yapsam ne giysem nasıl yicekler yapsak diye.. ve 7 haziranda 5 yıllık ilişkim malesefki bitti ve 1 yıl olucak.. sayenizde o günü çok yara bere almadan atlatmayı düşünüyorum..

aslıcım cengizde 6 da çıkıyo gelip beni alıcak ve 7 gibi çıksak ancak 7 7:15 gibi salonda oluruz ee araba parketme durumu falanda var bilemiyorum yanii..

canım ben geçen sene 4 haziranda istenemme günümdü ve 5 yıllık birlikteliğim vardı.. geçen sene bugün bende tatlı telaşlar vardı ne yapsam ne giysem nasıl yicekler yapsak diye.. ve 7 haziranda 5 yıllık ilişkim malesefki bitti ve 1 yıl olucak.. sayenizde o günü çok yara bere almadan atlatmayı düşünüyorum..

Gamzeciğim demekki hayırlısı böyleymiş hakkında. Hiç takma düşünme hayırlısı deyip salla gitsin. Şeniz

acaba yakın otopark varmı. ispark vardı ama atikalinin oralarda da varmı bilmiyorum. olmadı bi yer buluruz bizde. önemli olan balmumcudan atikaliye bi an önce gitmek benim için. beşiktaşta çok trafik oluyor çünkü =(

siz bayağ uzaktan gelceksiniz aslım biz zeytinburnundan gelicezz.. yani cengiz ikitelliden çıkıp bana gelip sonra direk fatihe geçicez size göre nispeten bize daha yakın sanırım salon..

ya burda sayılırım kaydirigubbakcemile3
hem netten hesaplara bakmaya çalışıyorum hem bi sürü yeri takip etmeye çalışıyom karıştım iyicene sempatiksalakcinni

dün akşam bişey yapmadım canım benim hakanlarda çok güzel geçti vallahi
bugünde işlerim bitti yemek yiycez şimdi yengemle de işim bitti akşam bize gelince ojelerimi sürecek

hiç sorma bi gittim kuaföre hakan abi yok işten ayrılmış numarasını istedim yalnış vermiş kızlar sinir oldum mecbur onların getirdiği kuaföre kalıcaktım öyle dedi o kuaför dedi ben sana birisini getiririmm,,,,
bende tamam dedim vallahi sonra aşşağı bi indim hakan abi yeni yer açmış ve çok mutlu oldum,,,,

yarın sabahta akşam 9 da giderimmm

ay biran yüreğime iniyodu be
zaten kuaförde de sorun çıksaydı akannehir
ee çıtçıtların ne oldu

kuaföre sabah 9 da gitcen dimi uyandırmıyım da seni

X