Sipaydi ye Yardım lütfen

sağol ecemim iyileşmem lazım toparlanmam lazım çünkü cuma günü gizemin yanında olmam lazımmm :KK43: düşün dişciye diş çektirmeye bile gitmiyorum haftaya gidicem çekilirse yüzüm falan şişerse gidemem nişana diye.. çünkü tam sağ al çene kemiğimin orda çekilcek diş...

sağol ecemim iyileşmem lazım toparlanmam lazım çünkü cuma günü gizemin yanında olmam lazımmm :KK43: düşün dişciye diş çektirmeye bile gitmiyorum haftaya gidicem çekilirse yüzüm falan şişerse gidemem nişana diye.. çünkü tam sağ al çene kemiğimin orda çekilcek diş...

aman canım aksatma yine de daha kötü olma ohaoldumsmileohaoldumsmile
sağol düşüncen içinde emin ol en az senin kadar bende çok mutlu olucamm yanımda olduğun için aklinialirimsmileaklinialirimsmile

gizemim doktor beyde sağolsun aynen şunudedi " bazı hastaların bu dönemleri sancılı geçiyor fakat evlenince geçer bu sancılar" doktora bi bakış attım görmeliydin o sinirle.. adam iğneyi vurdu ve sessizce ayrıldı odadan.. dua etsin sancım vardı o an ona mecburdum yoksa parçalamıştım adamı..

gizemim doktor beyde sağolsun aynen şunudedi " bazı hastaların bu dönemleri sancılı geçiyor fakat evlenince geçer bu sancılar" doktora bi bakış attım görmeliydin o sinirle.. adam iğneyi vurdu ve sessizce ayrıldı odadan.. dua etsin sancım vardı o an ona mecburdum yoksa parçalamıştım adamı..

aman canım yalan yaww aklinialirimsmileaklinialirimsmileaklinialirimsmile
inşallah hemen geçer cuma günü yanımda olabilirsin olumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

gizemimm bu arada nişan fotolarını edepli çektir heee :)) görmemişler gibi nişanlım var sevgiim var diyip uluorta yerde yapışma hakanın dudağa :)) yapışsanda bize sen özelden gösterden yayma manşet gibi :)))
Biliyon bazı şeyler özel kalmalı :)))

amannnn speedy nişanlanıyon muuuuu
heyyy süper
Allah tamamına erdirsin canım mutlulukla inşallah
eveet nişanlıyoruz kızımızı :) hoşgeldin..​

ben kkya da eklemem görmesi gerkenler benim facede var zaten internet ortamı sonuçta ekleyene saygım var ama ben gerek görmüyorum hihoyyyt

aferin işte benim arkadaşımm ee boşuna arkadaşım demiyorum yaniiii​

X