Sipaydi ye Yardım lütfen

Yandan at kuyruğu olan model çok güzelmiş kızlar ama bu model için saçın bu kadar uzun olması gerekmez mi çıt çıt lazım illa ki yanibilmiyorumkismile

Yandan at kuyruğu olan model çok güzelmiş kızlar ama bu model için saçın bu kadar uzun olması gerekmez mi çıt çıt lazım illa ki yanibilmiyorumkismile

Tabikide böyle güzel tok bi saç olması için gerekli çünkü maşa zaten yukarı kaldırır.
Bide iyice maşa olmalı bunda salık maşa:eek:lmaz:

4 senedir saçlarımı kestirmiyorum bu model için kaydirigubbakcemile3 ama illa ki çıt çıt gerekeceka.s

Canım benim var çıtçıtlarımkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2
Sen çatla şaka bi yana kiralarsın 50 YTL falanşakkıdışakkıdı

4372.jpg

Bunun modeli de mükemmel bence. sonuçta. daha uzun şeklini düşün.

evet aslının saçı ile 2 model güzel ama 1 modelde çok günlük bence
bu arada yarın istemeye geliyorlar ama çok mutsuzum hiç bişey istediğim gibi gitmiyor
işten geldim daha şimdi oturdum öldüm yorgunluktan ve saçlarımı boyadım offf akmş enseme fln ağlamak istiyorum çıkmıyor da umarm yarın çıkar :bbo:

Canımm burayada yazayım :-)

Çok güzelsin yahu cidden çok yakışıyorsunuz maşallah sizeee
20.11.2006-16.11.29.906~nazar&

Damat bey çok zevkliymiş özellikle senin çiçeğine bayıldım herşey gönlünce olmuştur inş.bu arada heycanlanmamana görevlerini başarı ile yerine getirmene hayran kaldım canım çok tebrik ederim mcxx opuyorumnanaktan

canımmm yeni geldimm ben anlat bakalım nasıl geçti hafta sonun verdiler mi ?

oooo canım allah mesut etsin maşallah çok yakışmışsıznız
dilerim düğün resimlerininizide göröüz şekerimmmm kaydirigubbakcemile2 olumunekankayizsmile :nazar: :nazar: a.s. :asigim:

canım maşallah belli ki herşey çok güzel olmuş yüzünüzün güzelliği ve mutluluğundan belli ...allah bi yastıkta kocatsın diyim barii daha nikaha var olsada ben önceden söylemiş bulnayımm

sende hakanda cok cırkınsınız
en guzel gunun bebegı :dilcikar::roflol:

canım benım harıkasınız wallla bayıldım masallahhh kırk bın kereeeeeee :nazar:

X