Sipaydi ye Yardım lütfen

Speedy bu hafta sonu napıcaksın? Yaptınızmı plan. Seninde her hafta sonun dolu dolu geçiyo =)

Vallahi yaptık canım
Cuma Günü ben ağda falan yaptıtıcam arkadaşım geliyor ona giderim öyle geçer.
Cumartesi günü Pascalı yıkıycaz tabi bu kezde beni yemez ise :jeyyar: Sonra istanbul forum yada bakırköye geçip gezicez hihoyyythihoyyythihoyyyt Daha tam belli değil ama duruma göre beraber bişeyler yapıcaz
Pazar Günü de Geçen sefer katılamamıştım buluşmamız var başka bi siteden oraya eyübe gidicez pascalla birlikte
Bu haftamız aman aman dolu değil yani kendimize kaldı artık nişan için ise hiç bişey yapmıcaz

sağol canım. sanada kolay gelsin. Görümcen kaç yaşında ecem. Ya kesin demişindir ama unuttum =( çok unutkanım ben ya.
OHHHH her istediğini aldır canım içinde kalmasın =)) zemuszemus

yok canım daha önce bahsetmedim görümcemden 32 yaşında evli o
istediğimi aldıramıcam ne yazık ki çünkü herşeyin parasını ibo vericek onu sıkıntıya sokmak istemem :sinifsinif:

dAHA napıcaksınız herşeyi hallettiniz zaten
istanbul foruma gittik bizde oluyor bir ay. çok güzel ve çok büyük yaw
oZAMan topuklu ayakkabı vardı ayağımda ölmüştüm. ben ki o mağzaları gezmeye bayılırım belli bi süre sonra "yasinn yeter artık duramıyom gidelim, kucağına al, omzuna al, ayakkabımı çıkartıcam..." demeye başlamıştım. Çok güzeldi ama :sm_cool:

Bende büyük ihtimalle o gün pascalı yıkarız diye eşortman giyerim belli de olmaz. :)
Ben gitmemiştim bakalım öyle aklımızda plan var :1hug::1hug:
Düşünmek bile istemiyorum haftasonu nişanı falan aklımdan silicem yerimseniben

Aslı bak aklıma ne geldi
Sen davetiye bastırmadın ya bence,
Kendin bişeyler düzenle face+msn bilumum özel yöntemlerle mail yolla.
Bende mesela sizlere öyle yolluycamm çağıracaklarımı..

Bende hakanın ailesinin hepsini seviyorum
Büyük görümcemde iyi küçüğü de ama en güzeli ikisi de hakandan küçük :jeyyar:

iyi allah bozmasın maşallah diyelim. hep öle gider inşallah =)
Benim ne kaynım ne görümcem kaydirigubbakcemile5 var.
Gerçi bazen keşke olsaydı diyorum yapıcak bişi yok.
o yüzden ben 3 çocuk yapıcam inşallah =) Belki de 4 maddi durumumuza göre.

yok canım daha önce bahsetmedim görümcemden 32 yaşında evli o
istediğimi aldıramıcam ne yazık ki çünkü herşeyin parasını ibo vericek onu sıkıntıya sokmak istemem :sinifsinif:

doğru sölüyosun canım. ben sana diyorum öle istediğini aldır et diye ama ben bak çarşıya bile çıkmıcam gerek yok dedim. bende öle sıkıntıya sokmak istemyorum. zaten herşey zamanla olur. bi tek huzurumuz sağlığımız olsun yeter diyorum hep.

en iyisi canım. keyfine bak. bu arada orda ikea vardı galiba. o mağzaya girince mağzayı turlamadan çıkamıyosunuz . aklınızda olsun. ben orda kopmuştum zaten. adamlar öle bi sistem yapmışlarki görmen lazım =)

Biliyorum oraya gittik vereliniortak
uyuz olmuştum çıkamıyorsun aklinialirimsmileaklinialirimsmile

Aslı bak aklıma ne geldi
Sen davetiye bastırmadın ya bence,
Kendin bişeyler düzenle face+msn bilumum özel yöntemlerle mail yolla.
Bende mesela sizlere öyle yolluycamm çağıracaklarımı..

Evet canım. ben normal sıradan yazmayı düşünüyodum ama yarın uğraşayım biraz. kendim resimli falan bişiler hazırlayayım. öle bişiler yapim. sende yardım edersin yarın müsait oldukça =)

aynen aslım en önemlisi huzur
dünyaları istesek ne olucak ki o alamıcak ben tavır yapıcam tadımız kaçıcak
yapılanlar yeterde artar bile bence

kız 4 çocuk çok değil mi nasıl baş etcen öyle bi sürü çocuklar

speedyim davetiye fikri çok güzel
hatta davetiye sitelerinden beğendiğin bi davetiyenin üzerine düzenle daha da güzel olur :lepi:

ikea çok karışık yaa :S :S
ama çok güzel bi yer

speedyim ben napiim 3 tane resmi eltim var kaydirigubbakcemile3

Evet canım. ben normal sıradan yazmayı düşünüyodum ama yarın uğraşayım biraz. kendim resimli falan bişiler hazırlayayım. öle bişiler yapim. sende yardım edersin yarın müsait oldukça =)

Ederim canım kesinlikle olmadı bi yazı olarakta yapabilirsin.. kaydirigubbakcemile
Davetiye değil de mesela tek tek ikinizin resmi altında detaylar falan daha basit ama şiiri bişey ohaoldumsmileohaoldumsmile

Evet ben kendi davetiyemi scean edicem ama zemuszemus

ikea çok karışık yaa :S :S
ama çok güzel bi yer
speedyim ben napiim 3 tane resmi eltim var kaydirigubbakcemile3

Çok kolay 3 nü de kafa kafaya vur :roflol:

:roflol: :roflol:
bi tanesini ayırıyorum kenara kayınvalidem yaşlı ya
tanışmada istemede sözde herşeyi o yaptı
nişanda da o hazırlıcak uğraşıcak
çarşıda falan o geliyo hep ve hiç karışmıyo sen ne istiyosan o olsun diyo

diğerlerinden bi tanesi tam blender
bi tanesinin daha hiçbişeyini görmedim ama eşi yok ya onunda eskiden çok fenamış

aslı yarın sabah gelince bak konuşalım bu konuyu ben sana 1 model yaparım olmadı direk isimleriniiz adresi zamanı yazıp yollarsın canım son 1 haftan artık başla dağıtıma...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…