Sipaydi ye Yardım lütfen

canım senin nişan mı olacak düğün mü.şimdiden kutlarım seni hayırlı olsun cnmm opuyorumnanaktan

teşekkür ederim canım. benim nişan olucak inşallah. düğün seneye.

hoşbulduk cnm eet hamileyimm isteme nişan düğün derken hepsi bitmiş bi bakmışsın 2 sene geçmiş ve hamilesin zaman çok çabuk geçio yaaa:1rolleyes:

hayırlı olsun duyguss. Allah analı babalı büyütsün. senin gelinlik resimlerini görmüştüm. çok güzeldi =))

her an heryerden çıkıp böööö diyeceksin gibi eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile

hoşgeldin aslımm a.s.

cumartesi günü görümcemde gelicek bizimle çarşıya

çarşıdan neler alıcaksınız ececim??
Görümceni seviyomusun? guclubacismile

olmaz böyle çok mutluyumm :jeyyar:
ASlı ne oldu peki ne konuştunuz bakalım..

Valla canım pazartesi günü yüzüklerimizi alıcaz, tabak çanak alıcaz. Çikolata için tepsi alıcaz, Çiçeğimizi beraber seçicez. Yasine takım alıcaz. Bide içecekleri alıcaz. Her masaya bi kola bi fanta koyucaz. 1 litrelikten yeter harelde.
Dernekteki masalar yetersizmiş. Yasin otelden masa filan ayarlamaya çalışıcak 10-15 tane. Onlara örtü ayarlamaya çalışıcak. Eğer örtüleri ayarlayamazsak eminönünden ucuzundan masa örtüsü alıcaz kumaşçılardan. :lepi:
Müzik işini konuştuk. Dans şarkısı ondan olucak. Oyun şarkılarını ayarla falan dedi =))
Bi an önce pazartesi olsun ve biz kavgasız alışverişimizi yapalım inşallah.

canım nişanlığımı alıcaz çarşıdan
bohça için kıyafet ayakkabı çanta nişan ayakkabım çamaşır
iboyada takım elbise ayakkabı alıcaz
seviyorum görümcemi ya iyi öyle karışmaz herşeye hatta o gelmicekti ben ısrar ettim gelsin diye

senin hafta sonunda yoğun geçicek bayağı şimdiden kolay gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…