Sipaydi ye Yardım lütfen

aslım arkası ipli olmıcak mı nişanlığın ??

evet canım pis boğazımı bildiğim için arkası ipli olsun demiştim.akannehir Eğer kadınlar unutmadıysa ipli olucak =)
of ya şimdi Yasin birsürü pürüz çıkarcak. Bugün prova olduğunu sölemedim. Kadında söleme dedi. Senle bi bakalım nasıl olduğuna bir iki gün sonra onla gelirsin dedi.
Şimdi şurası açık burası açık, koltuk altı görünüyo bilmem ne vır vır beynimi yicek.
Gerçi ön tarafını kapalı yaptırdım eğildiğimde filan göğüslerim görünmesin diye. Benimkinin çatalı yukarda ve büyük ya çok kötü duruyo göğüs dekoltesi zaten. Ama şu bolero işi sinirimi bozuyo.
Bolero yok satenden olsun yok koltuk altın görünmesin. Son provada bi kavga yaşıcaz bakalım kafamçokkarıştı

evet canım pis boğazımı bildiğim için arkası ipli olsun demiştim.akannehir Eğer kadınlar unutmadıysa ipli olucak =)
of ya şimdi Yasin birsürü pürüz çıkarcak. Bugün prova olduğunu sölemedim. Kadında söleme dedi. Senle bi bakalım nasıl olduğuna bir iki gün sonra onla gelirsin dedi.
Şimdi şurası açık burası açık, koltuk altı görünüyo bilmem ne vır vır beynimi yicek.
Gerçi ön tarafını kapalı yaptırdım eğildiğimde filan göğüslerim görünmesin diye. Benimkinin çatalı yukarda ve büyük ya çok kötü duruyo göğüs dekoltesi zaten. Ama şu bolero işi sinirimi bozuyo.
Bolero yok satenden olsun yok koltuk altın görünmesin. Son provada bi kavga yaşıcaz bakalım kafamçokkarıştı

canım benim hiçç sıkma canını iboda baştan çok karışıyodu
ona dedim ne gelinliğime ne de nişanlığıma karışma 1 kere olucak dedim
o da kabul etti
zaten nişanlık bakmaya gittiğimizde ben hep askılı ve straplez denedim hiç bolero bile konuşmadım
en son nişanlığa karar verdik
dedim ben bolero istiyorum yüzündeki ifadeyi görücektin o kadar sevindi ki
bende pek sevmiyorum bolero olayını ama sıkılırsam çıkartırım diye düşündüm

canım benim hiçç sıkma canını iboda baştan çok karışıyodu
ona dedim ne gelinliğime ne de nişanlığıma karışma 1 kere olucak dedim
o da kabul etti
zaten nişanlık bakmaya gittiğimizde ben hep askılı ve straplez denedim hiç bolero bile konuşmadım
en son nişanlığa karar verdik
dedim ben bolero istiyorum yüzündeki ifadeyi görücektin o kadar sevindi ki
bende pek sevmiyorum bolero olayını ama sıkılırsam çıkartırım diye düşündüm

Bacım benimki bu konuda hiç taviz vermiyor. 1 Kere olucak diyinice 1 kere göstermek zorundamısın bi yerlerini diyo bilmem ne diyo. Onda cevap çok. Kendi haline bırakıyorum onu alsanaalsanasmile
Ortak yolu bulucaz işte. Hoşlanmıyo sevmiyo en başından beri diyo napalım. Biraz o biraz ben esnicez. :nazar:
Ama tek straplez bende giyemem. Yani cidden yakışmıyo. Kollar kalın, omuzlar geniş. löp löp. =)) Gelinliği kalın askı düşünmeye başladım omuzlara doğru incelen şekilde bakalım kısmet.

aynen canım ya ne yazık ki bana da yakışmıyo
zaten göğüslerim büyük olduğundan bi acayip duruyo straplezler

ben gelinliktede bolero yaptırabilirim belkide inceceki tülden şık bir kol diktirebilirim

aynen canım ya ne yazık ki bana da yakışmıyo
zaten göğüslerim büyük olduğundan bi acayip duruyo straplezler

ben gelinliktede bolero yaptırabilirim belkide inceceki tülden şık bir kol diktirebilirim

evet canım. ince tülden güpürlü kollar güzel duruyo bence =)) gelinlikte bolerodansa öle bişiler deneyebiliriz =)

off elektrikler gitti geldi sinir oldum ya
dünya işim var zaten
kızlar çıkıyorum ben ara arauğrarım yine
yarın akşam pc yi yolluyorum format atılcak

meraba kızlarr topici okudumda yazayım bir dedim.bendede bolero derdi var ;( kollar bembeyaz ve kalın hiç hoş durmuyoo benim. o yüzden tülden güpürlü bolero düşünüyorum bir kaç resimvar elimde isterseniz ekleyebilirim..

Kızlar birazdan öğle yemeğinde lazer epilasyona gidicem. Boynumda çıkan 4-5 tane kılı aldırcam. Bakalım kaç para isticekler. Bide benim göğüs arasında da kıllanma oldu. Bu kullandığım sivilce ilaçları yüzüden. Onun içinde bi fiyat alıcam. Uygun bişey derse onu da halledicem.

X