Sipaydi ye Yardım lütfen

vayy speddyim yengende :jeyyar: geliyo demek kuaföre seninle
çok merak ediyorum onu ama
onların nişanı nasıl olucak acaba evde mi olucak

ne yengesi bee :eek:klava::roflol::roflol::roflol:
Daha önceden çok görüştük canım biz iyi kızdır ohaoldumsmile
Evde olucak Ankara da delikafaduldendelikafadulden

canım bende gelmeyi çok istiorum ama genel kurulumuz var sonrada eve bakıcam sonra eşya alıcam eve çıkıcam felan baya uğraşıcam yanii ama eğer vaktim olursa muhakkak gelirim canım opuyorumnanaktan

Eğer düğün salonunun hediyesiyse hani salonu tuttunuz diye çektirirlerse filan çektir.İstemiyosan bencede çektirme para vermeyin ona da. Zaten dışarda süper pozlar çekiniceksiniz.

Daha uyguna olucak zaten stüdyo bize salon içinden album vericekk olumunekankayizsmile12 poz 10 pozda aileler ile sonradan çekilen hedaye :kedi:

bliyom canım daha önce görüştüğünüzü
aranızın çok iyi olduğunu lülülülülülü iyi anlaştığınızı falan
hmm evde olucak demk nişan ne giyceksin bakıyo musun bişiler

yok be canım benim evde abiye kıyafetlerim çok bide onlar görmedi ya daha
Eğer bişey bulamazsam öyle bişey giyerim evdede olucak eee bide oda çok sade brisidir.
Fazla süslü giyeme canım maleseff

Bi zamanlar benim 1 ay 1 gün dü. Şimdi 1 hafta 1 Gün =)
Cumartesi Günü nişan yastığımı yapmayı planlıyorum. Malzemeleri tamamlarsam.
Yarın da çok yakın arkadaşımın kınası var. Pazarda nikahı var. Çok üst üste geldik onunla.

yok be canım benim evde abiye kıyafetlerim çok bide onlar görmedi ya daha
Eğer bişey bulamazsam öyle bişey giyerim evdede olucak eee bide oda çok sade brisidir.
Fazla süslü giyeme canım maleseff

anladım canımm

boshayallersmile boshayallersmile boshayallersmile

yaaaa 19 mayısada çalışıyormuşuz offf offfffffffffffffffffffffffffffffffff mafoldumben

biz resmi tatillerin hepsinde çalışıyoruz ne yazık ki =(

Bi zamanlar benim 1 ay 1 gün dü. Şimdi 1 hafta 1 Gün =)
Cumartesi Günü nişan yastığımı yapmayı planlıyorum. Malzemeleri tamamlarsam.
Yarın da çok yakın arkadaşımın kınası var. Pazarda nikahı var. Çok üst üste geldik onunla.

zaten geldi mi üst üste geliyo
benimde çok yakın iki arkadaşım evleniyolar
benim nişan salı günü onların kına düğün cumartesi pazar düşün 1 hafta bile yok aramızda
bi önceki hafta çeyiz asması var hem ona hem kendi evdeki işime nasıl yetişcem hiç bilmiyorum

zaten geldi mi üst üste geliyo
benimde çok yakın iki arkadaşım evleniyolar
benim nişan salı günü onların kına düğün cumartesi pazar düşün 1 hafta bile yok aramızda
bi önceki hafta çeyiz asması var hem ona hem kendi evdeki işime nasıl yetişcem hiç bilmiyorum

Geçen hafta sonu bende çeyiz düzmeyle geçirdim. Sabahtan akşama kadar pazar günü. =) AMA Çok güzel heycan ya çok başka insanın kendi evi olması. ben tam anlamıyla o heycanı yaşayamıcam ama olsun yatak odasıyla yetinicez guclubacismile

X