Sipaydi ye Yardım lütfen

Aslıcım ayakkabı işinizi ne yaptınız sanma unuttum...

aslı aslıı ayakkabı işi ne oldu de bakemm :)

Biraz yazı yazdım geldim =))
Speedy gözünden bişi kaçmıyo maşallah =)
Ayakkabıya hafta sonu anneme kıyafet alırken bakmıştım.
Fatihte bitane beğendim. Kırmızı taşlı filan. Burnu açıktı. Bilekten bağlamalı. 90 lira dedi.
Eminönünde de baktım mağzalara ama tam içime sinen bişey bulamadım.
Bugün bi tane de flo da gördüm. Senin ayakkabına çok benziyodu. Kırmızı Topuğu Altın sarısı. 60 liray dı o da. Cumartesi veya Pazartesi halledicez hepsini inşallah.

Önemsiyorum canım sadece yoksa çok unutkanım biliyorsun.
Elimden geldiği kadari ile benim için önemli insanların yaptıklarını unutmamaya çalışıyorum..
Hallet onu da çek resmini görelim :jeyyar:
Bu arada bugün işler çok kötü yaw sıkıcı falan

Biraz yazı yazdım geldim =))
Speedy gözünden bişi kaçmıyo maşallah =)
Ayakkabıya hafta sonu anneme kıyafet alırken bakmıştım.
Fatihte bitane beğendim. Kırmızı taşlı filan. Burnu açıktı. Bilekten bağlamalı. 90 lira dedi.
Eminönünde de baktım mağzalara ama tam içime sinen bişey bulamadım.
Bugün bi tane de flo da gördüm. Senin ayakkabına çok benziyodu. Kırmızı Topuğu Altın sarısı. 60 liray dı o da. Cumartesi veya Pazartesi halledicez hepsini inşallah.

aslıcım sultanahmete git çarşıya hem çok çeşit ve hemde uygun bitanemm

Önemsiyorum canım sadece yoksa çok unutkanım biliyorsun.
Elimden geldiği kadari ile benim için önemli insanların yaptıklarını unutmamaya çalışıyorum..
Hallet onu da çek resmini görelim :jeyyar:
Bu arada bugün işler çok kötü yaw sıkıcı falan

Şeniz Teşekkür ederim canım. Bende çok unutkanım ya gerçekten.
Özellikle son bir buçuk senedir daha da unutkan oldum. rocatan diye bi ilaç kullandım sivilce için. onu kullandıktan sonra daha çok unutkanlık sorunu yaşıyorum =(

şşş dikkat edin kendinize yaaaa :sinifsinif:

bu arada bakın kızlar bu kıyafeti geeçen hafta kuzenimin düğününde giydim aynıu zamanda 2 sene önce ablamın düğünündede giymiştim bu kıyafeti kuzenimin düğünü şiçin ayrıyetten masraf yapmak istemedim hazır abiye kıyafet vardı ve 1 kere giyilmiş dolapta bekliyodu ablamın düğününden bu yana...

3214.jpg

speedy aynen çok sıkıcı valla. bu haftanın hemen bitmesini istiyorum. izne çıkmak istiyorum yaw.

Vallahi canım sen ne güzel izine çıkıcaksın biz daha bura da tırmalıycaz opuyorumnanaktan

şşş dikkat edin kendinize yaaaa :sinifsinif:

bu arada bakın kızlar bu kıyafeti geeçen hafta kuzenimin düğününde giydim aynıu zamanda 2 sene önce ablamın düğünündede giymiştim bu kıyafeti kuzenimin düğünü şiçin ayrıyetten masraf yapmak istemedim hazır abiye kıyafet vardı ve 1 kere giyilmiş dolapta bekliyodu ablamın düğününden bu yana...

3214.jpg

Gamze gayet güzel canım. eee kilo almadıkça problem olmuyıor :emir_bebek:

X