Sipaydi ye Yardım lütfen

Aslıcım bugün benimde canım sıkılıyor yine ama kendi kendime keyfimi yerine getirmeye çalışıyorum işte.. Gittim makyaj yaptım dünde sağolsun hakan epey gezdirdi beni taktı tasmamı :jeyyar:
Bu akşamda onlara gidicez bugünde yokum evde cumartesi akşama kadar uyumayı düşünüyorum ama temizlikte yapabilirim cumartesi akşam misafirler var kuzenlerimiz toplantımız var geç yatarız yani Off ne çok yazdımm ben beee....

:)) bizde yarın alışverişe çıkıcaz. Akşama kadar gezeriz annemle bişeyler alana kadar. Yarın anneme kardeşime kıyafet almamız lazım bakalım.
dünda Yasinlerdeydim işte. yemek yaptık yedik. oturduk =)) ve en önemlisi ben düştüm onlarda =))
Tam bilgisayarda bişeye bakıyoduk yasinle, birden çekmeceyi açayım ne var demeye kalmadan ağır çekimde düştüm. ama çok komikti ya. gülmekten kalkamadım yerimden =)))))

İyi allah iyilik versin

iyiyim tatlım senden naber...
hemde nasılllllll hemdeeeeee nasıllllll :sm_cool:

benden de idare eder işte canım. bugün canım sıkılıyo biraz ama geçer inşallah =))

Aslıcım yaw sen tam nerede oturuyordun sizin nişan nerede olucak?

ben beyoğlu ilçe emniyet karakolu var ömer hayyam durağının orda. o yokuşun sonunda oturuyorum. nişan feriköy de olucak. son durakta bim in alt katında.

Hımmm anladım canım yakınız be seninle epey ne güzel..
Düştün demek hee :jeyyar: Allah iyiliğini versin.. :)

Kızım bide ağır çekimde düştüm acayip komikti.
Ben düşerken Yasin bakakaldı. Tutsa düşmicem yani. ayy gene aklıma geldi çok güldüm ya =)))))))) Bilgisayar masasıyla yatağın arasına girdim sıkıştım kaldım çıkamadım =))))))))))

Tamam çekerim ama öyle çok süslü püslü bişey olmadı bizimkiler normal bohça ya ama çekerim yine de :nazar:
Bana gelen bohçalar güzeldi sepet falan çok hoşuma gitmişti hihoyyyt

güzeldir güzell sizinkide

idare ediyorum canım. sen nasılsın. canım sıkılıyo be ya =) bugünü de bi atlatsaydık. =))

burdayım geldim ece =)) nbr nasılsın şeker :)

günaydın canımmm. nabersin. son 1 delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
heycan varmı heycan =)

iyim canımm sen napıyosun a.s.

oyun havaları dinliyorum kalkıp oynıcam utanmasam

Aslıcım bugün benimde canım sıkılıyor yine ama kendi kendime keyfimi yerine getirmeye çalışıyorum işte.. Gittim makyaj yaptım dünde sağolsun hakan epey gezdirdi beni taktı tasmamı :jeyyar:
Bu akşamda onlara gidicez bugünde yokum evde cumartesi akşama kadar uyumayı düşünüyorum ama temizlikte yapabilirim cumartesi akşam misafirler var kuzenlerimiz toplantımız var geç yatarız yani Off ne çok yazdımm ben beee....

ohh keyfin yerinde ne güzel biz dükkana hapisiz bu aralar
hala daha mesaideler bıktım artıkk guclubacismile

:)) bizde yarın alışverişe çıkıcaz. Akşama kadar gezeriz annemle bişeyler alana kadar. Yarın anneme kardeşime kıyafet almamız lazım bakalım.
dünda Yasinlerdeydim işte. yemek yaptık yedik. oturduk =)) ve en önemlisi ben düştüm onlarda =))
Tam bilgisayarda bişeye bakıyoduk yasinle, birden çekmeceyi açayım ne var demeye kalmadan ağır çekimde düştüm. ama çok komikti ya. gülmekten kalkamadım yerimden =)))))

benden de idare eder işte canım. bugün canım sıkılıyo biraz ama geçer inşallah =))

ben beyoğlu ilçe emniyet karakolu var ömer hayyam durağının orda. o yokuşun sonunda oturuyorum. nişan feriköy de olucak. son durakta bim in alt katında.

geçmiş olsun canım ya nişan üstü dikkat et kendine

Kızım bide ağır çekimde düştüm acayip komikti.
Ben düşerken Yasin bakakaldı. Tutsa düşmicem yani. ayy gene aklıma geldi çok güldüm ya =)))))))) Bilgisayar masasıyla yatağın arasına girdim sıkıştım kaldım çıkamadım =))))))))))

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

speedy şarkı mı o ya imzanda yazıyodu bi ara
kimin şarkısı söyle bakayım indireyim onu

burcu güneş yok ama bakayım bulursam indiririm

X