Sipaydi ye Yardım lütfen

eeee Bohçayı nasıl götürücez ya biz offff neyse bakalım önce pazar günü onlar nasıl getirecekk..
Bu arada hakana bi daha kösele terlik aldık napıcaksak o kadar terlikk boşu boşuna :jeyyar:
Annemden dayak yemektense alalım bari dedikk

bencede :dance: ist ekonomisine katkı sağlayalım biraz dimi ama :dance: :dance:

onlar nasıl getircek hem bana da söyle hem sende kopya çekersin

bencede :dance: ist ekonomisine katkı sağlayalım biraz dimi ama :dance: :dance:
onlar nasıl getircek hem bana da söyle hem sende kopya çekersin

Herhalde gel bakalım bende size geldiğimde Bursa Ekonomisine can veririm :nazar:
Merak ediyorum bide nişanda da gelirken çiçek+çikolata oluyor dimi.
Çiçek oluyor biliyorum ama çikolata bana saçma geldi açıkçası yani ama getirsinler oturup yerim
Dha çok kaşınırım :jeyyar: kaydirigubbakcemile3

Kızlar geçmişi kaçırdım boş vaktimde göz atıcam. Yarın bize tatıl. O yüzden başımı kaldıramıyorum. Birsürü iş var. Aslıhancığım nişanına gelicem Allah izin verirse. Speedyninkinede gidicem Allah izin verirse. Eceminkine gidemicem mağlese =( Kalbim onunla olucak muckkkkk

Kızlar geçmişi kaçırdım boş vaktimde göz atıcam. Yarın bize tatıl. O yüzden başımı kaldıramıyorum. Birsürü iş var. Aslıhancığım nişanına gelicem Allah izin verirse. Speedyninkinede gidicem Allah izin verirse. Eceminkine gidemicem mağlese =( Kalbim onunla olucak muckkkkk

Canım ozaman gelsin ben senin için de plan yaparım :jeyyar: Çok sevinirim gelirsen. Şeniz

evt canım çikolata getircek onlar
sizde tatlı götürceksiniz hahhaa
annem diyo zaten hayatımda bu kadar çok çikolata yemedim diye her geldiklerinde çikolata getirdiler çünkü
kaşınma deme bana yaa
akşamdan beri heryerim yara oldu
bak resimlerini çekeyimde bi ara gör
hele bacaklarım felaket durumda

aslım sağol canım benim düşünmen bile yeterli
ben nişanlara gelemicem
speedynin düğünü bizimkinden sonra olursa düğününe gidicem inşş

evt canım çikolata getircek onlar
sizde tatlı götürceksiniz hahhaa
annem diyo zaten hayatımda bu kadar çok çikolata yemedim diye her geldiklerinde çikolata getirdiler çünkü
kaşınma deme bana yaa
akşamdan beri heryerim yara oldu
bak resimlerini çekeyimde bi ara gör
hele bacaklarım felaket durumda

Sen mi ben mi aynı durumdayuız Vallahi :asigim::asigim:

aslım sağol canım benim düşünmen bile yeterli
ben nişanlara gelemicem
speedynin düğünü bizimkinden sonra olursa düğününe gidicem inşş

Büyük ihtimallle öyle olur canım ohaoldumsmile

yatak örtüsünü diyosan almadım ne yazık ki
annem kanıma girdi
nasıl bişey gelicek bilmiyosun nevresim falan olsa neyse de
yatak örtüsü görmeden ellemeden alınmaz dedi

yatak örtüsünü diyosan almadım ne yazık ki
annem kanıma girdi
nasıl bişey gelicek bilmiyosun nevresim falan olsa neyse de
yatak örtüsü görmeden ellemeden alınmaz dedi

Bence de canım daha çok özen istiyen bişey bende pike takımı nevresim sandım
hemen alıyım dedim ama sonra bi baktm pikee ee benim evde bi sürü var ananem-teyzem almıştı daha önceden nişandan sonra işte alacaklar Listesi yapıcam ona göe alırız artık kaydirigubbakcemile3

bnde liste yapmaya başladım ufaktan
geçen gün aldıklarım mesela çok uyguna denk geldi
hemen aldım hem aklımdan çıkmış oldu hemde bi sürü şey ekdilmiş oldu

Bizim eski ev küçüktü ya bi çok eşyalarım ananemde nişandan sonra artık eve getircez.
Onun için Bakıcaz boş yere fazla almayalım
Uygun gördüklerimi yine de alıyorum mesela birine hediye ederim fazla olurse diye

bende büyük şeyleri alma taraftarı değilim
zaten o yemek takımlarını aldığıma pişmanım çünkü sığdıramıyoruz hiçbiryere salonda başköşede duruyo
bizim odayı düzenlemeyi düşünüyorum o zaman alırım belki ama

3 bavul vardı evde onların ikisini doldurdum birine sözdeki bohçaları falan koydum
diğerine aldığımız ıvır zıvırları koydum annemin aldığı masa örtüsü tuzluklarımı geçen gün aldıklarımı falan
2 tane de kolide birinde tava falan almıştım onlar var
bi tanesinde de sarımsak rendem sevze bıçağım 5 tane su bardağım birde ananemde kalan ufak tefen birkaç parçam var

Benimde büyük olarak yemek takımım var ben genelde kendim aldığım için büyükleri alıp ödemekten yanayım yoksa gözümde çok büyüyor.

Bu arada bu sabah Kim markette 3lü saklama kabı gördüm 10 YTL bide küçükleri var tanesi 1 YTL alsamıydım kararsız kaldım olumunekankayizsmile

X