Sipaydi ye Yardım lütfen

Slm kızlaar, nasılsınız bakalım, hazırlıklar nasıl gidiyor.
Benimde nişan tarihi belli oldu :))
19 Haziran :asigim:
Pırlantacım hayırlı olsen şekerüm, uzun zamandır görmemiştim seni, Mermaid ve Gülpembede nişanlandı :))

Pırlantacım hayırlı olsen şekerüm, uzun zamandır görmemiştim seni, Mermaid ve Gülpembede nişanlandı :))

Nasılsın canım hoşgeldin olumunekankayizsmile
Çok sevindim ne güzel bi anda belli olmuş zamanda geçiyor delikafadulden

Aslında belliydi ama haziranda her hafta düğün var hemde hepsi kuzenlerimin :))
Tek boşluk bu haftaydı :))
Kayınvalide bohçayı ızmir'de hazırlıyormuş, yani gecelikleri falan kendisi alıyormuş, çok kızdım ona çook

Kayınvalide bohçayı İzmir'de hazırlıyormuş, yani gecelikleri falan kendisi alıyormuş, çok kızdım ona çook

zevkine güvenmiyormusun canım.
yada sen git 1 günlüğüne beraber halledin tek başına olmazki :eek:lmaz:
Sen giyeceksin hepsini bilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

Teşekkür ederim canım. Evet bayadır rastlaşamadık. Gülpembeden haberim var. Msnde bazen konuşuyoruz. Gelinliğini seçti diktiriyo bile =)) Ama mermaid pek internete giremiyor Yanlış hatırlamıyorsam yurt dışındaymış şimdi iş için. Onun nişan resimlerini falan gördünmü. Çok merak ediyorum onu nasıl oldu acaba.
Canım seninde nişanın hayırlı olsun. hazırlıklara başladınızmı? Benimde 21 Mayıs da olucak.

yok hayatım bankaya giricekti kadrolu 2 sınava girdi kazanmış son 3 geldi evraklarda pürüz çıkmaz ise çok güzel olacak :1rolleyes::1rolleyes::1rolleyes:

Hadi yaaaa. Süpeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrr. Hayırlı olsun canım..

Hoşbulduk seçilim, aslında sözdeki aldıkları çok güzeldi ama annem "neden sen beğenmiyorsun" diyince bozuldum...
Amaa şöyle bir avatajı olacak, yüzüğümü ve kıyafetlerimi aşkımla beraber alıcaz, yani kimseyi yanımıza almıcaz...
Kızlar sizde baldız yüzüğü varmı??

kızlar ya moralim çok bozuldu
az önce patrona genel olarak zam ayı olduğunu ve elemanların zam sorduğunu söyledim
tavrını görücektiniz yaa :eek:klava:
salak şey ne zaman isterse o zaman yapacakmış
ama nisan maaşını zamlı almazsak işi bırakabilirim bu ne yaa böyle

Teşekkür ederim canım. Evet bayadır rastlaşamadık. Gülpembeden haberim var. Msnde bazen konuşuyoruz. Gelinliğini seçti diktiriyo bile =)) Ama mermaid pek internete giremiyor Yanlış hatırlamıyorsam yurt dışındaymış şimdi iş için. Onun nişan resimlerini falan gördünmü. Çok merak ediyorum onu nasıl oldu acaba.
Canım seninde nişanın hayırlı olsun. hazırlıklara başladınızmı? Benimde 21 Mayıs da olucak.

Mermaid evde yaptı nişanını, güzel olmuş, sade bir kıyafet seçmiş kendine, düğünüde muhtemelen seneye olacak, oda benim gibi düğün tarihi belli değil.
Bende hazırlıklara başladım, bohça için bişeyler aldık, benim nişanda evde olacağı için sade bir kıyafet tercih edicem.

Hoşbulduk seçilim, aslında sözdeki aldıkları çok güzeldi ama annem "neden sen beğenmiyorsun" diyince bozuldum...
Amaa şöyle bir avatajı olacak, yüzüğümü ve kıyafetlerimi aşkımla beraber alıcaz, yani kimseyi yanımıza almıcaz...

Bizde yoktur canım kız erkeğe erkek kıza alır ne alacak ise.
gerçi Bizde hakan isteme+sözde anneme de ayrı bi çiçek getirmişti :asigim::asigim:

AAAA ENİŞTE GİRİYOMU YANI SMDI BANKAYAAAAAA :sm_cool:

İnşallah canım evraklarda pürüz çıkmaz ise :nazar::Saruboceq::Saruboceq:

az önce patrona genel olarak zam ayı olduğunu ve elemanların zam sorduğunu söyledim

aman beee vur kafasına :mymeka:
aman kuzum ani karar verme bekle bakalım hemen çıkıyım demeŞeniz

Kayınvalide bohçayı İzmir'de hazırlıyormuş, yani gecelikleri falan kendisi alıyormuş, çok kızdım ona çook

=((( evet çok sinir bozucu. ya sen gitsen ya da kayınvaliden gelse burda beğendiğini alsan daha iyi olurdu. ama şartlar öle gerektiriyosa alsın. sen sonra ilerde istediğin beğendiğin şeyleri yine alırsın eşinle birlikte.

Bizde baldız yüzüğü yok cimicime. sadece kız erkeğe erkek kıza. bide işte kişilerin kendisine kalmış akrabalara bohça yapmak ufak tefek.

Ya bunların hepsi böyle. inşallah yapar canım ya. Yapmazsada hepiniz bir olun ses çıkarın. Tek başına sonuç alamazsın. sende işten çıkarsan hemen iş bulabilecekmisin.

Mermaid evde yaptı nişanını, güzel olmuş, sade bir kıyafet seçmiş kendine, düğünüde muhtemelen seneye olacak, oda benim gibi düğün tarihi belli değil.
Bende hazırlıklara başladım, bohça için bişeyler aldık, benim nişanda evde olacağı için sade bir kıyafet tercih edicem.

Allah gönlüne göre versin cimcime. Benim nişanda Yasinlerin köyünün derneğinde olucak.

X