Sipaydi ye Yardım lütfen

inşallah ya. bi an önce halledelim herşeyi. yasinede dicem yarın. şu gecelik makyaj malzemesi işine girmeyelim. nişandan sonra alırız rahat rahat. bakalım kabul etcekmi.?

Canım eğer alalım derse bence önceden alın bunun zevki orada çünkü, ama maddi durumda sıkılcaksanız eğerki canım sonra da olabilir.

mesela onlar bize 24 nisanda getircek biz onlara mayıstan sonra kayınvalidemin biraz işleri var.ondan geç olucak.

Biliyosun canım ben de nişandan önce olsun istiyodum ama maddi durumdan ötürü istemiyorum. Yasin sıkıştı hissediyorum demiyoda açıkca. Ben bi teklif edicem bakalım.
Bu arada izin aldım ben yarın olmucam =)) Eminönüne geçip havlularıda halledebilirim yarın. Bakalım aldıklarımın resimlerini akşam koyarım =))

Biliyosun canım ben de nişandan önce olsun istiyodum ama maddi durumdan ötürü istemiyorum. Yasin sıkıştı hissediyorum demiyoda açıkca. Ben bi teklif edicem bakalım.
Bu arada izin aldım ben yarın olmucam =)) Eminönüne geçip havlularıda halledebilirim yarın. Bakalım aldıklarımın resimlerini akşam koyarım =))

Anladım canım benim ama unutma ozaman daha da sıkışık olacka.
Bi sürü şey hallolucakk gerçi oturup ikiniz konuşun yerimsenibenyerimsenibenyerimsenibenyerimseniben

Sipaydi ye Yardımdaki Nişan Listemiz

:teytey::nazar: 18.04.2010 Pazar Clementine212 - SON 5 GÜN :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 08.05.2010 Cumartesi Aslihasan :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 21.05.2010 Cuma Pirlanta_a :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 04.06.2010 Cuma Speedy_Gonzales :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 15.06.2010 Salı Ece :nazar::teytey:

Clementine nerelerde neler yapıyor acaba merak ettim doğrusu...

Zuzularr nişanı hallaettim önümüzdeki ayda gelinlik bakmaya başlıyorum hayırlısıyla gidiyorum bennnsenağlama

kızlar yafff facebooka bişimi eklediniz ben bakamıorum maalesef rica etsem burayada eklermisiniz???

Elbette kusumm....

1100.jpg

saol bitanem bence gelinin elindeki çiçek çok hoşmuş gelinlik pek hoşuma gitmedi duvağı idare eder ama kız çok beyaz yaffff insan bi solaryuma girer ayolllll laelaelaelaelae

kkızlar nnapıyosunuz

speedyim hakana aldıklarınız çok güzel sandığıa bayıldımmmm
benimkiler hala gelmedi ya

X