Sipaydi ye Yardım lütfen

aslıcıım bitanem zaten bu eklediim orkide çiçeği hayatım bi çok yerdede varmış mor orkide bence sanada çok yakışır öyle masrafa felanda girmene gerke kalmaz taçmış tokaymış boşver bence o zımbırtıları onları düğünmünde takarsın bence tatlım opuyorumnanaktan

Şu iki saç modelinede bayılıyorum. Ben büyük ihtimal nişanda bu ikisinden birini yaptırcam. ıkincisi olursada yine üst tarafı kabartırırım.
Aslıhan seçilin söylediği orkide fikri de çok güzel olur senin için.

aslım sorma yaa
geçen hafta ben hiçç yoğun değilmişim kızlar çağırdı da ondan uğradım
gidiem yine =(

1611.jpg

87 Numara Allık

1613.jpg

Gri tonlamalaı Farlarım.5Li Palet

1616.jpg

Pudramm

1618.jpg

Göz altı düzenleyici 2 numara

1625.jpg

Siyah ve Lacivert Simli Göz kalemi.

1629.jpg

319 ve Kırmızı Ojelerim.

1631.jpg

Kırmızı-Kahve-Pembe Rujum.

1634.jpg

Siyah MAskaram

Avon Ürünleri

1686.bmp

El yüz kremim

1689.bmp

şeftali ve çilek duş banyo köpüğü

1694.bmp

Roll-on

1695.bmp

dudak nemlendiircii.

1696.bmp

makyaj temizleme.

1703.bmp

yine duş jelim 1 adet

1706.bmp

şampuan

1708.bmp

sondaki 3lü şampuan-bakım kremi-sprey

1709.bmp

parfumum.

Extra fırçam-aynam-tarağım-tırnak makası takımım alındı aklınızda olsun diye ekledim

Son düzenleme:
aslıcıım bitanem zaten bu eklediim orkide çiçeği hayatım bi çok yerdede varmış mor orkide bence sanada çok yakışır öyle masrafa felanda girmene gerke kalmaz taçmış tokaymış boşver bence o zımbırtıları onları düğünmünde takarsın bence tatlım opuyorumnanaktan

araştırıcam canım mutlaka sağol fikir için :lepi:

Şu iki saç modelinede bayılıyorum. Ben büyük ihtimal nişanda bu ikisinden birini yaptırcam. İkincisi olursada yine üst tarafı kabartırırım.
Aslıhan seçilin söylediği orkide fikri de çok güzel olur senin için.

bende bu modellerı cok beyenıyorum sorucam benım sacıma nasıl gıder dıye
evet cnm arastırcam bakalım

kız sipit flormar ürünlerimiz aynı :KK70: ben duş jeli almadım bitek aklıma gelmemişti :KK70: onun dışında göz kremim el kremim yüz kremim manikür setim aynam kirpik kıvırma makasım parfümüm vb.ürünler vrdı makyaj sandıımın içinde :KK70: flormar hariç bütün ürünler alışverişten sonra alındı

güle güle kullanmayı kısmet etsin Allah canım

kız sipit flormar ürünlerimiz aynı :KK70: ben duş jeli almadım bitek aklıma gelmemişti :KK70: onun dışında göz kremim el kremim yüz kremim manikür setim aynam kirpik kıvırma makasım parfümüm vb.ürünler vrdı makyaj sandıımın içinde :KK70: flormar hariç bütün ürünler alışverişten sonra alındı

güle güle kullanmayı kısmet etsin Allah canım

Bizimde bi set daha var o yetişecek mi bilmiyorum Avondan sonraki katalogtaymş sipariş vermiş annem neyse napalım hiç önemli değil. :roflol::roflol:

Güle Güle kullanmak nasip etsin Rabbim.kaydirigubbakcemile3

X