Sipaydi ye Yardım lütfen

izin aldık ikimizde sipit :KK70:

:bbo::bbo::bbo:

ctesı pazar sınavımız var ya bızm acıkogretm
ogleden snra calısmıcam ben
hılosta tum gun ızın aldı

eeee iyi vallahi bende diyim patrona
arkadaşlarla buluşucam diye inanın süresiz izin verir delikafaduldendelikafadulden

nann resim ekledik size bee

Biliyorunm eeee gördük ya hatta olursa sadece 1 olsun dedim.
eee canım dün konuştuk yeni görenler yorum yapsın :dilcikar::dilcikar::dilcikar:

biliyom senin gördüğün ya ben ötekilere demiştim zatii
cumartesi annem brsaya gittiğinde bakıcak nazar boncukları küçük biblolar falan bi fiyat araştırması yapıcaz bakalım ne sonuç çıkıcak

şunlaar bakın yaaa kaçaklar sizi bende keşke işten izin alsamda gezip tozabilsem offf offfffffff mafoldumben

Bu arada dün ben söyledim Hakana dediki eee bizimkilerde şimdi düğünde yapmak istiycek dedi.
Bence nişanda yapma dedi düğünde hallederiz yaparız dedi :jeyyar:
Bende çok üzüldüm yapsınlar anasını satıyım daha iyi bişey olur büyük ihtimalle en azından.
Babasının aklındaki fikirlere bakılıyorsa değişik şeyler düşünüyor.
Bu arada yazdıklarımın hepsinin baş harfi B oldu he şiir gibiyimmm:nazaR:

hahaha :KK70: aramayın ule :KK70:
bizde arkadaşla buluşcaz demedik herhalde :KK70: kaç gündür düşünüos ne desekte kaçsak die :KK70:

gördüm bende ececm ama öle bi fikrim olmadığı için yorum kalabalığı yapmiyim dedim :kedi:
aslış gmail ?

speedyim bende emin değilim hala daha bi diyorum ki onlar bize bohça getirmeye geldiklerinde ya da biz gittiğimizde alıp verelim böylece hem daha az yapmış olurum hem içimde kalmaz
düğün yerinede kınada yaparım yapıcağımı

aaa hadiseylemi berabermiş ferhat göçer
vay be aşk insana neler hissettiriyo
babasının duygularını bıle sarkılara dokebılmıs adam
benım hayalım dugunumde bu sarkıyla babamla dans etmek
mafoldumben

canım bizim burda düğünde bişey dağıtma adetleri zaten yok o yüzden aklına gelmez ee annesi karışmaz baba da yok
yani istesek yapılır ama ben düğünde yapmayı düşünmüyorum istemiyorum ya da
annemi aradım az önce kararımızı verdik bohça getirdikleri zaman vericez hediyeleri çok ufak bişey almıcaz büyük ihtimalle şık bişeyler bakıcaz artık

:roflol: :roflol: okudum yaa koptum burda
ben ilk yazdığımda ne anladığınızı anlıyorum şimdi :roflol: :roflol:

X