Sipaydi ye Yardım lütfen

Sipaydi ye Yardımdaki Nişan Listemiz

:teytey::nazar: 27.03.2010 Cumartesi Mayaiolp + SON 1 GÜN :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 11.04.2010 Pazar Laydy :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 08.05.2010 Cumartesi Aslhsnkyk :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 21.05.2010 Cuma Pirlanta_a :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 04.06.2010 Cuma Speedy_Gonzales :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 15.06.2010 Salı Ece :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 29.06.2010 Salı Hiloss :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 17.07.2010 Cumartesi Lirean :nazar::teytey:

20.20.2020 de Benim tarihim gerçi bu gidişle benim evlenmem imkansız ama neyse senağlama

olur canım neden olmasınkiii gölgeli mavili grili ya da mavili beyazlı felan bi göz makyajıyla çok güzel olursun bence :eek:

mesala
WwW.EyLeNcE.AZ_Ice_Meykap_13.jpg

Çok şükür iyiyim güzelim. Sen nasılsın?
Sayfanı açıyorum sohbetiniz tatlı tatlı aktığını görünce araya girmek istemiyordum. Başım önümde garip garip dönüyordumkaydirigubbakcemile3

Ya bişey sorcam speedy uzun süre o kadar makyajı nasıl taşıyabiliyorsunuz?
Ben kaliteli ürün kullansamda özellikle göz makyajım akıyor. Gözlerim yanıyorbilmiyorumkismile

speedy bence yengene sor ne renk alayım nasıl bişey alayım diye
ondan sonra al pırılıtılımı olucak normal mi olucak o karar versin

ben söylimiii canım eğer göz makyajı yapmadan önce göz altı kapataıcısı ya da pudra süremezsen makyajın tabiiki akar ama eğer kapatıcı ya da pudra sürersen hiç akmaz ebn ergün yapıorum ve sabahdan akaşam kadar makyajım akmıo kaydirigubbakcemile2

ben söylimiii canım eğer göz makyajı yapmadan önce göz altı kapataıcısı ya da pudra süremezsen makyajın tabiiki akar ama eğer kapatıcı ya da pudra sürersen hiç akmaz ebn ergün yapıorum ve sabahdan akaşam kadar makyajım akmıo kaydirigubbakcemile2

Teşekkür ederim secl pudrada sürüyorum; ama yine baş edemiyorum.
Durakta otobüs beklerken gözlerim yaşarıyor millet bu kız deli midir iki gözü iki çeşme niye ağlıyor diye bakıyorlarkaydirigubbakcemile3
Pes ettim artık bende yapmıyorum:1no2:

rica ederim canım belki senin makyaja karşı bir alerjin olabilir hiç doktora gitmeyi düşündümü?

X