Sipaydi ye Yardım lütfen

:jeyyar::jeyyar: Uyuşuksun sen :jeyyar::jeyyar:
offf zaten kıyafetim hazır değil hala uyuz oldum:1rolleyes::1rolleyes:
Allah kolaylık versinn boshayallersmile sözlenmek zor aklinialirimsmile evlenmek daha zor boshayallersmile

eşek olmasada malum kastamonuluyuz ıkımızde... tabiri caizse kastamonu ayısı olabıler yanı :roflol:

Aaaaaaa topraaağğımmmmm varmış burdaa delikafadulden Kız bende ayuyumkaydirigubbakcemile3 yani kastamonuluyum ohaoldumsmile :roflol:

Allah kolaylık versinn boshayallersmile sözlenmek zor aklinialirimsmile evlenmek daha zor boshayallersmile
Aaaaaaa topraaağğımmmmm varmış burdaa delikafadulden Kız bende ayuyumkaydirigubbakcemile3 yani kastamonuluyum ohaoldumsmile :roflol:

Sıra sende canım gerçi bilmiyorum sözlü falan mısın.
Buldun memlektlini hadi yine iyisin :mymeka:

yengemin amcasının torunu oluyo kendisi
didisinin didisi yane :roflol:

Hımm anladım uzaktanmış cnaım yaw.lülülülülülü

Sıra sende canım gerçi bilmiyorum sözlü falan mısın.
Buldun memlektlini hadi yine iyisin :mymeka:

Hımm anladım uzaktanmış cnaım yaw.lülülülülülü

Nişanlılıkta 3. seneye giriyorum bu ay :kedi: kısmetse yaza doğru düğün sipidicim bayanssulusmile

Ohh kıskan toprağımıda buldum sırtım yere gelmez artıklülülülülülü

Maşallah bebeişlerimize:nazar: saç modeline karar verdin mi canım ya ben istemede bi fön çektiricem ama nişanda ne yaparım hiç bilmiyorumbilmiyorumkismile

Çok güzel bi konuya değindin :eek:lmaz:
Bende tanışmada büyük ihtimalle sade bi fön yaptırım gibi herhalde öyle geçiştiririm.
ama Sözde çok kararsızım eklediğim resimler gibi örgü yapıp toplatsam mı
maşa gibi bişey mi yapsam :bbo::bbo::bbo:
Her şekilde çıtçıtlarımı takıcam sanırım amalaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

Çok güzel bi konuya değindin :eek:lmaz:
Bende tanışmada büyük ihtimalle sade bi fön yaptırım gibi herhalde öyle geçiştiririm.
ama Sözde çok kararsızım eklediğim resimler gibi örgü yapıp toplatsam mı
maşa gibi bişey mi yapsam :bbo::bbo::bbo:
Her şekilde çıtçıtlarımı takıcam sanırım amalaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelae
Nerde Güzelim eklediğin resimler göremedim benboshayallersmile

X