Sipaydi ye Yardım lütfen

Secl hayırlı olsun düt düttün:)

Ya benim dör ayım kaldı gelinlik modeli bakıp duruyom bulamadım daha tam istediğimi
:sinifsinif:

nasıl bişey istiyosun cnm bence bi nergis gelinlik modellerine bak ordakiler çok hoşuma gidiyo benim bide miss defne moda evi var ordakilerde hoş

Mayıs da bakıcam canım gelinliğe 2 ay kala yapılsın diyorum renk konusu düşündürüyor beni kırık beyaz mı; yoksa beyaz mı olsa acaba...

Mayıs da bakıcam canım gelinliğe 2 ay kala yapılsın diyorum renk konusu düşündürüyor beni kırık beyaz mı; yoksa beyaz mı olsa acaba...

Bence uzatma bak beğen diktir sezon açılması dönemi başladı mı fiyatlar çok artıyor çünkü.
Kesinlikkle beyaz diyorum :1closedeyes::1closedeyes:

cnm her iki renkte güzel bence öle modeller varki kırık beyazda muhteşem duruyo bazı modellerde beyaz da güzel duruyo yani en güzeli üstünde görüp içine sinmiş olması

seçill süpersin ben o arabalara bayılıyorum
dışı küçük duruyo ama içi ferahh iyi günlerde kullan inşş

kızlarr az önce salon kesin olarak tutuldu kaporası verildii :dance: :dance:

seçill süpersin ben o arabalara bayılıyorum
dışı küçük duruyo ama içi ferahh iyi günlerde kullan inşş

kızlarr az önce salon kesin olarak tutuldu kaporası verildii :dance: :dance:

wooooo süpperrr haber yani mükemmelsin.vereliniortakvereliniortak

secl aldın mı arabayı yaw :bbo::bbo:

Bence uzatma bak beğen diktir sezon açılması dönemi başladı mı fiyatlar çok artıyor çünkü.
Kesinlikkle beyaz diyorum :1closedeyes::1closedeyes:

ewet cnm bak speddy haklı sezon fiyatları çok yüksek oluyo onuda göz önünde bulundurmak lazım ben kış sezonundan diktiriyorum nişanlığı valla:sm_cool:

:jeyyar:

Canım biz stüdyo çekim istemiyorz bana komik geliyor hep aynı model hep aynı yerler falan.
Dış çekim olucak bizim inşallah tabikide olmasa da istemiyorum ama

ewet yaa aslında bana da çok orjinal geliyo dış çekimler şöyle sahil kenarında yada yeşillikler içinde süper olur bence bu forumda vardı öle yapan arkadaşlar çokta orjinal durmuş valla

ewet yaa aslında bana da çok orjinal geliyo dış çekimler şöyle sahil kenarında yada yeşillikler içinde süper olur bence bu forumda vardı öle yapan arkadaşlar çokta orjinal durmuş valla

Nişan için birisini tutmuycam abimin mesleği bu.
Ulus parkına bide gülhaneye gidicez aklinialirimsmileaklinialirimsmileaklinialirimsmile

valla süperr miş heee benimde müzikten yana şansım vardı amcam müzisyen ama müzikte salonun içinde olduğu için amcam çalmayacak.. sen nasıl bi yer tutmuştun cnm yaa eğer önceden sorduysam kusura bakma karışıyo hep

saol ecemciim spdyim canım henüz almadım arabayı ama yarın gidip bakıcam arbaya benim
çokhoşuma gitti araba fiyatıda uygun araba fullde güzel yanii sizce nsıl kuzularımm güzelmiii

Chevrolet_Kalos_Back.jpg

valla süperr miş heee benimde müzikten yana şansım vardı amcam müzisyen ama müzikte salonun içinde olduğu için amcam çalmayacak.. sen nasıl bi yer tutmuştun cnm yaa eğer önceden sorduysam kusura bakma karışıyo hep

Uğur Gönül Davet Düğün Salonu Fatih Gönül Düğün Salonu Kartal » Gönül Düğün Salonu Bayrampaşa » Gönül Düğün Salonu Beşiktaş » Gönül Düğün Salonu Gaziosmanpaşa » Gönül Düğün Salonu Fatih » Gönül Düğün Salonu Bakırköy, Düğün Salonları, İstanbul Düğün S

Fatih Şubesini tuttuk kaydirigubbakcemile3

X