Sipaydi ye Yardım lütfen

ecemciim her iki şarkıda çok güzelmiş teşekkürler tatlım soner arıcanın şarkısı beni taa lise yıllarıma götürdü o zamnalar bir erkek arkadaşım vardı onunla bizim şarkımızdı bi bu birde gökhan özen herşeyde biraz sen varsın şarkısı oyyy ne güzel zamanlardı onlar hey beeeeeeeee .......

ece bana da yollarmısın :kedi:

canım ver adresinin göndereyim hemen
varsa gmail ver o daha iyi olur

vayy be
ayy evt gökhan özende çok güzel

gizoşşşş kenan kandırdım gönderiyom şimdi

melodi cumartesi günü baktım
ben modeli beğeneceğim onlarda 7-10 günde teslim edecekler
birkaç yerde aynı şeyi söylediler
200 liradan başlıyo yukarlara doğru gidiyo
o gün çok yağmur vardı 2-3 yere bakabildik
bu hafta sonuda bakıcaz
ona göre karar vericez artıkk

hadi hayırlısı ecem. sakın içine sinmeden sipariş verme.
modelini çok merak ediyorum.

Hımmm gidicem akşam hakancıklara
Bende normalde kendim boyarım saçlarımı ama gerek duymuyorum.
Bi ara üşenmezsem eklerim yaptığım Renkleri :jeyyar::jeyyar:
Sarı+bakır+kızıl+siyah falan derken bukalemun gibi oldum artıkbenneyaptımkisempatiksalakcinni
Bana sorarsan git adam akıllı boyat derim canım nişan önemli bi gün kaydirigubbakcemile3

spedyye yakışan en güzel renk bence sarı ben olsam kesin sarıya boyatırdım valla :lepi:

naan girme aklıma bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

secl canım bide eklediklerini gördüm ama
Bana nişanlığı yapan yer yapıcak saçıma çiçek onun için taşlı pahalı bişey yapmaz herhalde

spedyyy sarıya boyat sarıyaaa sarı sana çok yakışıyor valla bak ben vazgeçebiliyormuyum
sarıdan ne varsa var sarıda var olumunekankayizsmile

hımm anladım speydimmmm neyse artık belki düğünde faln düşünürsün yine de klasöründe bulunsunda olumunekankayizsmile

spedyyy sarıya boyat sarıyaaa sarı sana çok yakışıyor valla bak ben vazgeçebiliyormuyum
sarıdan ne varsa var sarıda var olumunekankayizsmile

yok be kuzum sarıda benim en çok istediğim platin sarısı idi oda oldu.
eee bu saatten sonra dönmem artık röfle-gölge de bana göre değil kuzucumm...
yaaprsam tam sarı isterim oda dedim ya inanılmaz dikkat çekiyor.

Son düzenleme:
pırlanta gönderdim canım sanada

speedy canım istediklerini gönderdim aldın mı

birkaç tane bişi buldum birkaç tanede arıyorum
hepsini yollıcam sonra size

hımm anladım speydimmmm neyse artık belki düğünde faln düşünürsün yine de klasöründe bulunsunda olumunekankayizsmile

aslında bi anda onu düşündüm secl benm düğünde saçıma istediğim model belliydi
acaba bu modeli şimdi yaptırsam düğünde taç mı taksam gelinlikte taşlı olucak faln daha güzel olur taç diyorum aklım karıştıı aklinialirimsmileaklinialirimsmile modell belli
ama parlıement mavisi güzel olmaz herhalde eeee gelinliğe de basit olcakk bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…