Sipaydi ye Yardım lütfen

canım bı gun gıdelım beraber bende alayım ya kıskandım banani banani bende ıstıom banani :) hem tanısmıs oluruz ya bı turlu kısmet nasıp olmadı walla

hakkaten güzelmiş hee
bende almak istiyorum ama bizim burda yok öle güzel yerler =(

o yüzden bursaya gittim mi alıp stok yapıcam kaydirigubbakcemile3

HİHHHHH aman yarabbim rabbim özene bezene yaratmış tü tüt tüüüü maşallah

kızlar siz dışındakilir alın bende içindekileri aliim anlaşalım kaydirigubbakcemile5

HİHHHHH aman yarabbim rabbim özene bezene yaratmış tü tüt tüüüü maşallah

kızlar siz dışındakilir alın bende içindekileri aliim anlaşalım kaydirigubbakcemile5

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

kız aslıııı bence sen sakın bunu giyme yoksa hasan seni yer valla kaydirigubbakcemile3
çok sexymiş vavvvvvvvvvvvvvvvvvvv aklinialirimsmile

hee yaaa canım ozamana kalsa bari aklinialirimsmile
neyse olmadı başka model alırım fatihte çok güzel var gecelikler sempatiksalakcinni

gecelik bahane zaten hayatım... bulamasakta seni görim yeter

kız aslıııı bence sen sakın bunu giyme yoksa hasan seni yer valla kaydirigubbakcemile3
çok sexymiş vavvvvvvvvvvvvvvvvvvv aklinialirimsmile

yesin diye giycem zaten kız :roflol: :roflol:

yaşını biraz ufaltırsak şöyle 26 felan yaparsak seve seve alırım vallahi sağol sipaydim allah razı olsun bende kendimi böyle avutuyorum işte delikafadulden sırnaşık şey :roflol:

aslımm şu resimleri ekleyip durma kızım yaa
az önce sayfayı bi açtım pembe pembe
allahtan kimse görmedi ama hissediyorum yakalncam birine

benimki görse şimdi bunları

yaşını biraz ufaltırsak şöyle 26 felan yaparsak seve seve alırım vallahi sağol sipaydim allah razı olsun bende kendimi böyle avutuyorum işte delikafadulden sırnaşık şey :roflol:

o zman dugun ıcın cektırmeyı dusundugmz fotocuyu gosterm sıze kendı bahcesınde cektırces
bugn foto ekleme gnum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…