Sipaydi ye Yardım lütfen

Naan aslı neden kullanmazsın ki
o renkte bi çanta al bitti çok güzel kullanırım benim kırmızı bile ayakkabım var.
Mangodan almıştım bayılıyorummmm

yok be canım atıyorum mavi giydim altına grimi daha iyi durur mor mu...
elbette gri..
gri daha çok uyum sağlar...
siyah rugan almıştık sözde ... şimdi gri alcam nişanda.. gelinliğim krem rengi
yda kırık beyaz olcak bnm.. krem rengi ayakkabı alcam... kırık beyaz yada... kınadada mutlaka kırmızı abıye ve kırmızı ayakkabı ben ıstıyorumkı genel olan her renkten elımde olsun baska zman kullanabıleym sıyah-grı-beyaz-kırmızı

valla aslıcıım bende mor hariç her rengi severim mor renginden pek haz etmiyorum ama sana yıkaşacğından adım gibi eminim hemde spedynin de dediği gibi al sende dursun bence hemde normal bi yere hasanla yemeğe davete ne biliyim düğüne felan gittiğinizded rahatcana kullanırsın bence opuyorumnanaktan

hımm haklısın aslında canım bende öyle düşünüyorum ki diktirceğim elbise renkleride muhakak siyah beyaz gri ve kırmızı renginde olur en asil ve hoş renkler onlar zaten

Gri - Siyah - Kırmızı - Beyaz çok kullanışlı renkler.
Ben nişanda Kırmızı giymeyi istiyorum. Kınada da başka bi renk bulucam. Şimdilik içimden geçen. Güzel dore rengi bi abiye. Kına yakılırkende kaftan :)

hımm haklısın aslında canım bende öyle düşünüyorum ki diktirceğim elbise renkleride muhakak siyah beyaz gri ve kırmızı renginde olur en asil ve hoş renkler onlar zaten

KESİNLİKLE BEBEĞİM yerimseniben

Ne demek ıstıyon beyenmıyonmu sen smdı bnm nısanlgmı ehee kaydirigubbakcemile3 cnm bn moru hıc sevmem nasıl olduda o an bunu vıtrınde farkettım gıttım hemen ındırttım denedım bende blmıyorm ama ustumde gorunce cok ıcıme sındı cok hosuma gıttı ama bu sadece bı kere gıyılıyo bıda mor bsey gıymem yanı gecelik hariç :jeyyar: :jeyyar: aklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3 mor ayakkabıyıda o yuzden ıstemıyorm.. mor almam ya yok.. yınede buyk konusmıym cok hosuma gıderse alablrm ama yınede oncelık grı ayakkabı yerimseniben

Benim nişanım 21 Mayıs Cuma günü olucak inşallahhhhhhhh hihoyyyt

Sizin nişan nezaman nerde olucak Aslı.

08.Mayıs.2010 Cumartesi 19:00 Çeliktepe&4.Levent ' te bi düğün salonunda canım

aslıcıım o ne demek ben beğenmesem zaten kesin söylerdim valla öyle yalan söyleyemem benimde içime sindi nişanlığın haketten hoş mor rengini sevmiyorsan olabilir haklısın sen şöyle parlak gri renginde al ayyakkabıyı elinede aynı renkte bi çanta bitti işte makyajınıda gri,füme,mor karışımı yaptırırız offf fıstık gibi olursun valla hasan sana tekrardan aşık olur demedi deme valahi

aslımmmm bananeeee ben seninle kuaföre gelicem beraber makyaj yaptırız anammmm kaydirigubbakcemile2

canımsın canımmm tşk ederim bitanemm.. ztn ilk gördü parmağını ısırdıı nasıl yanii yaaaa diyo

BENDE çok severim mor tonlarını pembeyi falan ama aslım makyajını çok koyu yaptırma.

yok bitanem koyu makyaj gitmiyo bana zati

aslımmmm bananeeee ben seninle kuaföre gelicem beraber makyaj yaptırız anammmm kaydirigubbakcemile2

evet hayatım beraber gıdıcez kuaföre

slm kızlar nasılsınız

ıyıyız fıstık senden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…