Sipaydi ye Yardım lütfen

sağol aslıcıım ama canım çok sıkılıyor çokkkkkkk
sıkıntıdan üç gündür mide ağrısı çekiyorum ama hala mutsuzum....

Ayyyy çok güzelmiş gelinlik üst kısmı tam istediğim gibi bende üzerini bu şekilde straplez yaptırmayı düşünüyorum ama düz modeller sıradan oluyor

Etek kısmının işlemesi ama perde gibi olmuş sanki
yerimseniben

Aslım kış gelini olcan desene hadi bakalım önden ben gidiyim ayağımı sürüyim isimlerinizi yazarım artık ayakkabımın altına:1hug:

evet hayatm sen yaz adlarımızı ıns tek tek sılınelım her bırımız :) ayakkabının on burun kısmının altına yazda cabuk sılınsın laydy ım hehe

Aslı baktın mı Hakanın Takıma

yok canım ısyernde face acılmıyo evdede unutuyorum hep bakmayı yannda varsa resmı eklermsn enıstecıgımı eheh :)

sağol aslıcıım ama canım çok sıkılıyor çokkkkkkk
sıkıntıdan üç gündür mide ağrısı çekiyorum ama hala mutsuzum....

bebeğim nolur sıkma canını valla mıde agrısı gıbı yok senı o kdr ıyı anlıyormkı lanet bsey ya hep sıkıntı stresten yemek duzensızlıgınden flan oluyo blıyorumkı sen suan yemene ıcmenede dıkakt etmıosundur sıkıntıdan ... dıkkat et nolur kendıne bebegm ızın al ısyernden gıt bı doktora nolur.. hadıı cabuk.. sen kendını cok sıkıyosun gunlugunu okudukca cok uzuluyorm
su an naslsn cnm?

evet canım harkuladenin fevkinde haha kaydirigubbakcemile3

laydy isimimi yazmazsan ama :mymeka:
laydy m en basa yaz seçilimin ısmını kızzzzzz kaydirigubbakcemile3

aslıcıım kaç gündür ilaç alıyorum soda felan içiyorum ama fayda etmiyor hiçbir şey mide ağrıma sanırım bana yine endoskopi yolu gözküyor offff yaaaaaaaaa valla yememe içmeme pek dikkat edemiyorum bu aralar sıkıtıdan önüme ne gelse indiriyorum mideye cup diye daha 22 yaşındayım ama sıkıtıdan dertten hasta oldum bu yaşta yaaaaa beni üzen insanların sahte olması herşeyin sahte olması herşey yalan şu dünyada hiçbişeye güvenim kalmadı yanında olacağım diye yemin eden dostlarım sevdiklerim şimdi yanımda yoklar yapayalnız kaldım tek başıma o yüzden bu kadar mutsuzum:::::::: senağlama :1no2: :çok üzgünüm:

Ayıp ettin şeker dur sıra yapalım not alayım bende atlamıyım bide ilk baş seçil sonra hepinizi sıralarım zaten sizi alan almış satan satmış ule

Canım benim sakın üzme canını şu ölümlü hayatta hiç bişey senden önemli değil

Hoşbulduk sipidi ölüyom gripten yaa
biribirine girdi benim hazırlıklarda bu ayın 20 sinden sonra nişan oluyor aile arasında evde olucak. temmuz 25 de de düğün önce nikah salonunda nikahımız olucak sonrada yemek vericez yakınlarımıza inanamıyorum hala ya gidiyorum ben bi hüzün çöktü içime şimdiden ya oturun kız daha oturduğunuz yerde ne kadar geç evlenirseniz o kadar iyi:gitme:

laydm canım benim çok teşekkür ederim bitanem ilk sen beni yaz haketten bunları alan almış satan satmış bak ben yerimde sayıyorummm bi bakıyorum her gün aynı numaradayım yani 0 dayım 1 bile olamıyorum maalesef :gitme:
canımı sıkmamaya kednimi üzmemeye çalışıyorum biliyorum değmiyor hiçbirşeye ama
ben yapamıyorum işte takıyorum kafaya atıyorum paso içime ağlayamıyorumda böylede mideme vuruyor acısı :sinifsinif:

laydy
ecem
spedyyy
aslı
oooooooooooo ne güzel giden gidene yaffffffff tü tü tüüüüüüüüüü maşallah supanallah

Oyyy canım benim aynı bende senin gibiydim ama öğrendim artık yeri gelince canını sıkanlara hadi oradan demeyi bileceksin bu hayatta yoksa kimsenin umuru olmuyosun malesef canım topla kendini daha kaç yaşındasın be neler neler çıkar karşına dur bakalım gün doğmadan neler doğarmışkaydirigubbakcemile5

seçill yaz bunu bi kenara en kısa zamanda hayatının anlamı olacak kişiyi bulacasın
dediydi dersin

bakalım hakkımızda hayırlısı neyse o olsun herşey hayırlıysa başımza gelir umarım
hayırlıysa beri gelsin hayırsızsa öteki gitsin....

ecemciim ağzını yerim seninnn bal damlıyor maşallah ağzından bakalım kısmetimizde ne varsa onu yaşarız...
işallah seninde deiğin gibi ii biri çıkar karşıma :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

aminnn seçilim aynı şeyi bende hep söylerim belli olmaz çünkü neyin hayırlı neyin hayırsız olacağı

işallah ecemciim şu cuma günü söylüyorum rabbim hayırlı insanları çıkarır karşımıza opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…