Sipaydi ye Yardım lütfen

ayyy aynen bnde ölee cnmmm adet kafasına göre takılırr şansaa artııkkkk hihoyyyt

dogru diyosun öyle yapıyım cünkü strese girince kesin zamansız gelir benimki

benimde öyleydi şimdi 4*6 sında hastalanmış olucam inşallah geçer,
tabi stresten ileri geri oynama yapar mı bilmem :2::2:

Benimde reglim tam günü gününe olmuyor. Mesela önceki ay 9 oldu. Bu ay 11 oldu.
Eğer düğüne kadar 11 de olursa. Tam düğün günümde hasta olurum =(

offff sende ilaç kullan bence hiç çekilmez çünküğ şutarafagittişutarafagitti delikafadulden

çokk piissss evlenesimizzz varrr dimiii speedyimmm :roflol::dance::teytey::sm_cool:alkisalkisalkisŞenizzemuszemus

guclubacismile iveeeet çok pis evlenesim var :teselli::teselli:

neden acabaaaa aklinialirimsmile:icecream:

tatil tabiki :icecream:

Ay kızlarr adeti bukadar sorun yapmayın yaaa bırakın kndı halineee o bilir nzaman geleceğini o yokmş gibi davranalm hayatımız daaa evlendiğimz ayda bütün işler bitince gelsinnn zemuszemus

Ay kızlarr adeti bukadar sorun yapmayın yaaa bırakın kndı halineee o bilir nzaman geleceğini o yokmş gibi davranalm hayatımız daaa evlendiğimz ayda bütün işler bitince gelsinnn zemuszemus

BEN artık takmıyorum çünkü benim genelde şaşmaz .
ya 4 yada 6 sında kesin hastalanırım ohaoldumsmileohaoldumsmile he hiç olmadı
ilaç var ben istedim mi glir :gitmehaoldumsmileaklinialirimsmile

ben egerki dügüne yakın bi tarihde adet olmazsam sıpaydinin dedigi gibi ilac kullancam
ilk geceymiş dügünmüş umrumda degilde tatil gider ona yanarım bi kere balayına gidilcek
ilerde anlatırken ben ozaman denize sadece ayaklarımı degdirdim demek istemiyorum

sea nedenmişkiii kız sıpaydi nie cok pis evlenesiniz var bakıyım aklinialirimsmile

pamuğum varrr işte sıkıldım artıkk böle gelip beni almadan gitmelerinden bnde onunla gitmek istıorumm vallaa akşamları bize gelio yemek falan snra gido :gitme: hep yanında olmak istıorumm artıkkk başka yerleree çekmeyelm plesaa :roflol:

bnde ay sonunda adet görüorum genelde ama bazen ay başına sarktıgı oluo haziran sonunda görürsem 2 temmuz da düğün rahatım , lakiiinnnnnn ay başında adet olursammm ayvayııı yedim ne gerdek kalırr ne balayıı kızlarrr hepsiii rezil olurr ayaklarımı suya dokandrdım bile diyemem ben çünküü sancıdan yerımden bile kalkamıorum ben adetlykennn :1no2:

sea nedenmişkiii kız sıpaydi nie cok pis evlenesiniz var bakıyım aklinialirimsmile

bence evlenemliyiz hemde 2011' de

aynen canım tatile gidip denize girememek olmaz :sinifsinif::sinifsinif:
Allah hastalık vermesin yeter senağlama

aminnn sıpaydi enbasta saglık
haklısın sea cok kötü oluyo yaa benim nişanlım uzakta bide
gelmeleri güzelde giderken ölüyorum sanki ben canımdan can gidiyor (

:Saruboceq::Saruboceq:

BU ARADA balayına hemen mi gideceksiniz yoksa ilk gün evde mi kalacaksınız biz % 90 evde olucaz ilk günü acil servisle gitmek istemiyorum balayına. ertesi günü erkenden çıkıcaz

Biz her akşam 3 saat birlikteyiz.
Şu ingilizce kursu sebebiyle.
o yüzden kursu çok seviyorum sırnaşık şey

yakın oluncada bişey farketmio canım yaaa peşine takılıp gidesim gelıo kopamıoruz kapıda bida öpim aşkım bida öpim aşkımm diorum habiree o da dur kız baban görcekk dio :)))

bizimkilerin kesin talimatı var düğün günü ya da ertesi gün gidemezsiniz diye:roflol: :roflol: oyüzden 1 gün sonra gideriz sanırım

bizimkilerin kesin talimatı var düğün günü ya da ertesi gün gidemezsiniz diye:roflol: :roflol: oyüzden 1 gün sonra gideriz sanırım

bizimde öle yaa c.tesi düğün biz p.tesi gtcezzz ne yapcaklarsa bizi anlamıorumm tövbe yarabbi yaaa :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…